Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    Még mindig a Vernee Thor készüléket használom, nálam megmaradt újszerű állapotúnak mindenféle külön tok, sőt kijelzővédő nélkül, soha nem ejtettem le még csak 5 centi magasságról sem, az akksi is rendben van még, bár én nem is vagyok egy hardcore user, szóval ez valószínűleg ennek tudható be, nem a minőségnek, mert átlag felhasználónak sem vagyok mondható. Novemberben múlt 1 éves. Hogy ennek ellenére ajánlanám-e a márkát? Nem jó szívvel. Az unokahúgom a héten vett telefont, tőlem kért tanácsot, eszembe sem jutott, hogy olyan készülék egyáltalán szóba jöhessen, amiben MTK soc van, mert GPS-ben a tudása egy nagy büdös nulla, használhatatlan, különösen zárt térben, járművön (a lumia 530-am meg a Qualcomm Soc-kal ugyanott vígan boldogul), vagy épp a belvárosban.
    Aztán azt is látom, hogy a Vernee jó ideje nem küld lényegi javításokat a Thorra, a legnyilvánvalóbb hibák nem kerültek javításra. A megbízható arcot egy év alatt sem sikerült kijavítani (egyáltalán nem megy, nem mintha én személy szerint használnám, de mutat valamit a suppportról), a wifi-vel is voltak komoly gondok (már várom, mikor jönnek megint elő), most épp a kamera vakuja olyan (nem volt ilyen még android 6 alatt), hogy rossz ütemben vakuzik, sötét marad a téma. Rendszeresen látogatom a Thor topikot, és hát az átlag tapasztalatok az akksiról, hogy egy-másfél év után behal, nem túl biztatóak nekem sem, mert előbb-utóbb engem is elér a végzet, én pedig nem sűrűn cserélek telefont, elvagyok egyetlen típussal néhány évig.
    Számomra nem kérdés, hogy a Redmi 4X-et venném ebben az árkategóriában, nem csak a GPS miatt. A Vernee egyelőre nálam a sok tucat felejthető kínai gyártó egyike, a Xiaomi meg már egy bizonyított, megbízhatóbb márka.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák