Hirdetés

2017. október 21., szombat

Gyorskeresés

(#1) Syl

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az A5 2017-re sem kapkodják el... :(((

Words cannot express how much i don't care

(#2) BlackLamb

BlackLamb
(tag)

Ez nagyon gáz. Pedig az A széria nem az alsó kategória.

(#3) bedibazsa válasza Syl (#1) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Nem is értem ezt, hogyan lehet 1 éves lemaradással kiadni a főverziókat. Marketing, hogy vedd meg az S-szériát? Vagy ilyen bonyolult a gyári droidra ráportolni egy saját skint? A G4-em egy éve nem kapott biztonsági frissítést, pedig anno eléggé drága volt.

[ Szerkesztve ]

(#4) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Namost ha esetleg bogaras lesz ezen a Nugát, akkor a fejlesztőket nem illeti meg a nyugágy.

(#5) Almonen

Almonen
(kvázi-tag)

Előbb utóbb eljut ide is. Abban nem vagyok biztos hogy azonnal váltok rá, 6.0.1 nagyon jól van optimalizálva A5 2017-en, érdemes megvárni mit írnak mások nugatrol.

(#6) Goxi

Goxi
(tag)

Vicces! Felesegem 16-os A5-ére tegnap jött. Akko ez most hogy??

(#7) German_TD válasza Syl (#1) üzenetére

German_TD
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Bizony. A sorozat legkisebb tagját akkor már említeni sem érdemes, mi is parkolópályára álltunk...

Samsung Galaxy A3 (2017)

(#8) batai15

batai15
(PH! félisten)

Az a baj hogy pont ezért is félek meg venni a 2017a5 mert még nougat sincs .. ugyan akkor lényegében a nougat semmiféle újítást nem eszkozol mivel van osztott képernyő is stb ,de azért egy prémium kategóriás mobilnak illene friss rendszert futtania.
Ha lesz o akkor az majd 1ev múlva kapja meg ha meg kapja ?

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#9) Jaka válasza bedibazsa (#3) üzenetére

Jaka
(őstag)

Inkább csak nem olyan fontos számukra, hogy kapkodjanak vele. Mellesleg a felhasználók nagy részét hidegen hagyja, hogy milyen verzió van a telefonján. Sok értelmük tényleg nincs, a biztonsági frissítéseket leszámítva. Kicsit átcicomázzák a felületet, aztán ennyi, aminek csak annyi értelme van, hogy az elején jól összezavarjon, hogy bizonyos dolgok máshova kerültek, majd amikor már megszokja az ember, semmivel nem lesz másabb a használata, mint a korábbi verziónak, az érdemi újításokat meg nagyítóval kell keresni. Szóval komolyan nem értem azokat az embereket, akiknek álmatlan éjszakát okoz, hogy még mindig nem jött ki rá egy frissítés, vagy hogy egyáltalán nem is fog, mert annyira jelentéktelen dolog.

(#10) Juhaszatti válasza batai15 (#8) üzenetére

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Lényegében mindegy, mert az átrajzolt kezelőfelületen kívül túl sok hasznos újítást tényleg nem hoz, és szépen fut a meglévő rendszerrel. A biztonsági frissítések jöjjenek rendszeresen, a főverzió ugrás szerintem ráér, nincs rá különösebb szükség.

(#11) Z_A_P válasza Goxi (#6) üzenetére

Z_A_P
(őstag)

Ja A5(2016)-ra mar mult heten megjott.

OK

(#12) batai15 válasza Juhaszatti (#10) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Lényegében mindegy lenne ,mivel írtam én is hogy mindent tud mint a nougat ,de azért biztonsági frissítések ,meg maga a gondolat hogy foglalkoznak az emberrel ha már veszel tőlük az nem mindegy

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#13) blagolf

blagolf
(senior tag)

Nesze Samsung. :C Jobb későn mint soha. :DD

Üdv, Zoli

(#14) dave987

dave987
(tag)

Én a3 2016on már 1 hónapja Nougaton vagyok. Érdekes sorrend...

(#15) janeszgol válasza blagolf (#13) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Hát hiába. Mondjuk a Sony hamar kihozza, de ugyan úgy használhatatlan az új rendszerrel, mint a régivel. :))

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#16) Swinegod

Swinegod
(fanatikus tag)

Vártak volna pár hónapot azt jöjjön rögtön az O...

Xiaomi Redmi Pro (128/4) | Aszpirin V Metró

(#17) Almonen válasza Swinegod (#16) üzenetére

Almonen
(kvázi-tag)

HA lesz Android O a 2017-es A szériára... a biztonsági frissítések jöjjenek, ez a lényeg

(#18) Syl válasza German_TD (#7) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Banyek! Mindig, mindenhol az a készülék kerül parkolópályára, amit én megveszek :DDD

(#12) batai15

Biztonsági frissítések így is havonta jönnek.

[ Szerkesztve ]

Words cannot express how much i don't care

(#19) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

Az ilyenre egy samsung fant se ver a víz???
2017-es mobil 2015-ös szoftverrel.

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#20) German_TD válasza 7Heads Drago (#19) üzenetére

German_TD
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nem tudom, mi a helyzet a Samsung fanoknál, nem is érdekel. Itt senkit sem ver a víz, beszélgetés van - normálisan. Egyedül te próbálod keverni (sikertelenül) a trutymót.

Syl - :DDD

Samsung Galaxy A3 (2017)

(#21) borand válasza 7Heads Drago (#19) üzenetére

borand
(lelkes újonc)

Nem vagyok fan, de A3 17-em van és semmi veszteséget nem érzek, mert 15os az sw rajta. Működik, jól, mi kéne még?

(#22) dolphy17

dolphy17
(újonc)

Sziasztok!
Eltekintve kicsit a foverzioktol, milyen gyakran jönnek biztonsági frissítések az A sorozat tagjaira?
Mert ha jól tudom amellett hogy 6.0 fut a telon még lehet hogy a biztonsági szint friss.

(#23) German_TD válasza dolphy17 (#22) üzenetére

German_TD
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Jó a meglátásod: nekem kicsomagolást követően azonnal frissült a biztonsági szint (jan.-ról áprilisra), majd pár hete júniusra. Telekomos A3 (2017).

Samsung Galaxy A3 (2017)

(#24) blagolf válasza janeszgol (#15) üzenetére

blagolf
(senior tag)

Te már csak tudod. Nem írtam Sony-t sehova. Amúgy meg a Sony telefonokon van az androidok között a legjobban optimalizált rendszer. Egyszer majd próbáld ki! :K

Üdv, Zoli

(#25) 7Heads Drago válasza German_TD (#20) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

:R :R :R

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#26) German_TD

German_TD
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Megmozdult valami: [link] Tehát a sorozat kisebb tagjai is várhatják a közeljövőben.

Samsung Galaxy A3 (2017)

(#27) dionaea

dionaea
(senior tag)

Nekem A7 2017 van nez az első olyan független telóm amire várható firrsítés. Kiváncsi vagyok mikor fog csillingelni hogy itt van. Vicces, hogy már tolják de még nem jött ki

"Bismarck was the real Death Star in her time"

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.