Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schuler888

    senior tag

    válasz synar #3 üzenetére

    :DDD de jo hogy mar a watch active 2ben megjelent a vernyomas meres aminek a topikjaban en is, mas is leirta, hogy pontosan kell kalibralni es lass csodát az evek alatt sokszor random kepekkel be is szalltunk hogy jé... tenyleg pontos... az h vki nem tud kalibralni, ott nem a kacsa a hibas..

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

  • Schuler888

    senior tag

    válasz synar #7 üzenetére

    "Mint írtam, nem ma kezdtem a történetet, hónapokig próbálkoztam vele a GW4 topicban"

    Mint mondtam en mar akkor kezdtem amikor kijott tobb eve mar eloszor a GWA2-re. Es tobbszor is leirtam a megfelelo metodust, nem a gyarilag ajanlottat, es mint irtam tobszor kontrollalra fogtam a kalibraciohoz hasznalt felkarossal 2 calib kozt. Ahogy masok is, akik jol kalibraltak teljesen jol ment.

    "amit ebben a formában nem szabadna engedélyezni, hogy tájékoztató jellegű adat"

    Nem veletlenul engedelyeztek, te lemaradtal arrol milyen hosszu ido volt mire megkapta az egészségügyi jovahagyast az ECG, hogy egy ev is eltelt a megjelenestol a fenti ora eseten...

    "ez nem játék kategória, ha még nem tudod, majd megfogod."

    Koszonom aranyos jokivansagod, sajnos mind2 agrol orokoltem a hipertoniat, igy talan, vagy pont ezert kepben vagyok.

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Új hozzászólás Aktív témák