Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    Samsung órák egy vicc kategória.
    Itt van a kezemen, szeretem is. De faternak vettem egy huawei gt3 pro - t. Magasan jobb minőség.
    Az hagyján, hogy elegáns, és alapból díszdobozban jőn, mintha valami sok milliós óra lenne, igényes.
    De. simán csatlakoztatható bármilyen ios, android, harmony telefonhoz. Míg a Samsung semmi máshoz, és egy hosszúkás fehér hulladék dobozban árulják.

    Samsung mérési pontossága 5-10%ot csal. (faterom szívbeteg, hiteles eszközei vannak amit orvosi szakboltban vettem neki, vernyomás és oxigén mérő.) Hitelesített Oxigén és pulzus merőhöz képest ami ujjra rakható, 10%-ot csal az óra.
    Ok csak egy óra, de hogy lehet hogy a Huawei semmit nem csal? Az is csak egy óra.

    Az már csak extra, hogy míg a Samsung 10 perces intelligens mérésekkel 1 - 1.5 napot bír, a Huawei ezt 12 napig bírja. A folyamatos nap 24 órájában mérés 7 napig. és ez saját teszt. Ha nyomkodtam mellé, akkor 6nap. pffff.

    Watch 4 classic az első és utolsó Samsung órám, na e telefonból is dettó. S21FE 1 napos uzemidő? Ez egy vicc. Ja és 2 órás gyors töltés. Huawei 30 perc és 2 napot megy.

    Ez már a 21. század, ideje lenne a Samsungnak felismerni.
    Én meg inkább leszokok a GMS ről, mint vicc eszközöket vegyek.

    [ Szerkesztve ]

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák