Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    Szerintem megrendezett minden, mint a Mónika showba (nem tudom mennyire kell szegénynek lenni hogy pár1000, max. pár10000 forintért ott égessék magukat az emberek), mint a Gyözike, mint minden a médiában. Utasításra tapsolás, fújozás, hát ez számomra nagyon kevés tartalomértékkel bír. A valósághoz semmi köze, amúgy érdekes módon a nézők nagy része leragad ezeknél a músoroknál a képernyő elé, ezt nem az én tisztem boncolgatni hogy mi ezekben a vonző.
    A média rohamléptekkel halad a Running Man irányába, a nézettség mindenek felett és szerintem 10-20 év és élőbe közvetítenek kivégzést, full szadista történéseket. A film jóval megelőzte szerintem a korát, ha jól emlékszem 1987-es..?
    É nagyon elborzadok olyan jelenetektől amikor valakit fejbelőnek és a golyó becsapódásakor másodpercekig elhúzott lassítással mutatja ahogy átmegy a fején és az egész agya a mögötte lévő, természetesen hófehér falra fröcsög. Ebből köszönöm nem kérek.
    Biztosan ki fogtok nevetni, amikor unatkozok 24 órás szolgálatok alatt, meséket nézek már évek óta. Max. vígjáték.
    Nekem elég volt a vv szerű mások hogy élnek, a Győzike féle és a tömény erőszakos műsorokból. TV-t évek óta nem nézek, van még mindig hogy megfogna egy jó film de a 2. reklám után fel szoktam adni, oda a varázs, megtörik a cselekmény. Csömöröm van az úgynevezett médiából, a kereskedelmi adókkal egyetemben.

    Most épp a Vadászat a Vörös októberre c. filmet keresem, abba még színészek játszottak és minden vér nélkül egy fantasztikusan izgalmas és elgondolkodtató cselekményt sikerült összehozni.

Új hozzászólás Aktív témák