Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) .bableWes

.bableWes
(őstag)

szerintem pártolok át a T hez voda után...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) Dunbar

Dunbar
(senior tag)

Elég korrektek a mostani T-árak. Voda, Pannon nagyon durva, lsd. pl. Milestone, Nexus S, X10 Vodánál, 6k-s csomagban drágább mint az új, független ár.

[ Szerkesztve ]

(#3) amanoba

amanoba
(őstag)

az emporia is kellemes áron van..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) robertel

robertel
(senior tag)

Nexus S-hez hasonló akciót azért nem vállalatak be, de t oldalát tényleg érdemes figyelgetni.
Vodánál és telenornál sajna nincsenek ilyenek..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#5) .bableWes válasza robertel (#4) üzenetére

.bableWes
(őstag)

vodát sajna ilyen téren el kell felejteni. ha bead mostanság valami akciot akkor az elöfizu dijjal hozza vissza szvsz nem éri meg..

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#6) kezdő

kezdő
(senior tag)

Egy korrektül beárazott Alcatel OT990-re várok és már meg is lesz a család női tagjainak az ideális belépő droidja. :)

(#7) tothmaxy182

tothmaxy182
(őstag)

Hát ezek közül most egyik sem fogott meg...

Minden szavam magánvélemény!

(#8) zulu6666

zulu6666
(újonc)

Az miért van hogy T-mobile-nál a Samsung Galaxy S II árát kb. 1 hónap alatt 26-30 ezer forinttal felemelték az olcsóbb előfizetési kategóriákba ?? :W :(((

Az előző drasztikus áremelést követően, megkérdeztem az ügyfélszolgálatot , de csak mellébeszélés történt h akkor vegyem inkább felső kategóriás előfizetéssel, de ahogy nézem telenornál is hasonlóak lettek az árak .

Másik észrevétel h nem mindig a felső kategóriás előfizetési árakban kéne árcsökkenéseket csinálni.

(#9) Hedgehog28

Hedgehog28
(kvázi-tag)

Ez mind szép és jó. De sajnos nem csak árcsökkenést láthatunk hanem emelkedést is. :(( A samsung galaxy s 2 árát kb másfél hónapja figyelem. 2 éves hűséggel a T-nél 115e, majd július 1.-től 125e, a mai naptól pedig 140e-re ugrott fel az ára? Miért is? Szvsz ez a 25 ezres ugrás több mint horribilis. :((( BTW grat annak aki még 115-ért beszerezte. :C

Látom fél percet késtem és ez nem csak nekem tűnt fel!

[ Szerkesztve ]

(#10) orizsolt73

orizsolt73
(újonc)

A Galaxy S II viszont drágult. Itthon is jól fogy.

(#11) Ftomm válasza zulu6666 (#8) üzenetére

Ftomm
(őstag)

Gondolom, túl jól fogyott,és nem tudták kiszolgálni az igényeket.
A környezetemben is így jártak(céges), az ajánlat után mire megrendelték +10.000Ft ugrott rá

Régebben volt a T-nél kifutós telefonakció is, ott is lehetett jókat mazsolázni, csak sajnos új előfizuval!

[ Szerkesztve ]

(#12) zsirfecske

zsirfecske
(PH! addikt)

sensation kezd egyre barátibb áron lenni. inkább mint sgs2 :)

(#13) pingwin011

pingwin011
(fanatikus tag)

Bonyolultak nekem ezek az árak. Mármint a Sensationre konkrétan nekem kidob vagy 20 féle variációt... Előfizus vagyok, és aranykártyás. Akkor én mennyiért vihetek ki egy sensationt, ha csak a készüléket veszem, sim-et nem? Vagy ilyet nem is lehet? akkor mondjuk dominoval?

(#14) hdanit610

hdanit610
(fanatikus tag)

Mint egyszeri, előfizetéssel nem rendelkező leendő T-s, nem hiszem, hogy előfizetésben gondolkodnék, mert dominoban sokkal jobban az árak. 100k az E6? Ez tök jó! Nem gondoltam, hogy "csak" ennyibe fog kerülni, nagyon szimpatikus dolog ez!

Komolyan gondolkodom, hogy átmegyek a T-hez, mert a telenor néha totál horror. Még most, lassan 1 év után a Desire 85k lenne, ha hosszabbítani akarnám az előfizumat. Hát ez lesújtó!

(#15) kaller1 válasza Hedgehog28 (#9) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

Nézd vissza a Blade áremelkedését, százalékban mérve az is nagyon sok.

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#16) Toobee válasza Hedgehog28 (#9) üzenetére

Toobee
(PH! addikt)

Én 75-ért vettem mikor kijött, megtartottam a régi előfizetésem és egy évere aláírtam egy 500 megás netcsomagra.

(#17) the_saint válasza Hedgehog28 (#9) üzenetére

the_saint
(újonc)

Na én pont 1-2 nappal az előtt vettem meg 2 év hűséggel a telefont 109 000 ért mielőtt felrakták először 125 000 re(tegnapig annyi volt) És mostmár 131 000 ft.... Én azért szerintem még jól jártam.

(#18) plus44

plus44
(PH! nagyúr)

Nem rossz, de azért vannak árak...E7 :F

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) Jadro válasza zulu6666 (#8) üzenetére

Jadro
(PH! kedvence)

Nézd a jó oldalát, lassan olcsóbban megkapod függetlenül. :) Egyébként biztos a kereslet miatt ugrott fel, csak túl vastagon fogott a cerka.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#20) Hedgehog28

Hedgehog28
(kvázi-tag)

Sztem mindenki csak nyert azzal ha akármelyik modellt a jelenleginél olcsóbban megvásárolta. :C az elmúlt másfél - két hónapon belül. T-s vagyok de az biztos h ilyen áron nem fogom meghosszabbítani (készülékvásárlással) a jövő hó elején lejáró szerződésemet. (még várok vele 1 kicsit)
Szvsz ez a hóközi T-s akció nem igazán sikrült vmi nagy durranásra. (talán több benne az áremelés mint a csökkenés)
Ha így megy tovább akkor lassan tényleg olcsóbb lesz a független mint a hálózatfüggő. :F

(#21) dedike válasza pingwin011 (#13) üzenetére

dedike
(PH! kedvence)

Akkor én mennyiért vihetek ki egy sensationt, ha csak a készüléket veszem,

A legutolsó ajánlat tartalmazza a Te áradat! Webshopból 130340,- Ft.
Ha készülékváltási árakra vagy kíváncsi, akkor az oldal tetején tudsz váltani az új előfizetés és a készülékváltási árak között!
A Domino-s ára is ott van, alulról felfelé a második... ;)

Jó szerencsét!

(#22) knyitogato válasza hdanit610 (#14) üzenetére

knyitogato
(őstag)

Függetlenül is 100 k az E6, minek a dominó.....

sgsII folyamatos áremelése vicckategória...akkor már inkább tényleg függetlenül, ha vkinek ez kell...

[ Szerkesztve ]

(#23) Teszla_

Teszla_
(senior tag)

A Spiro nem most volt 9990-re leakciózva? Azért ott is durva a ~100%-os áremelkedés :D Vagy ha már nem akciós, akkor nem kéne ebben a listában lennie.

(#24) kaller1 válasza Teszla_ (#23) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

De, 10k volt az ára egy ideig.

(#25) Rusi válasza Teszla_ (#23) üzenetére

Rusi
(senior tag)

Nem tudom, mikor volt 9 990 a Spiro 2 év előfizuval, ez valahogy kimaradt a régebbi akciós híreknél. Viszont a kártyás ára a megjelenése óta 21 990 volt, most ez 18 990 lett, ezért került be ide. Megjegyzem, a T-Mobile honlapján ÚJ megjelöléssel szerepel a telefon, ami elég vicces, mivel jó néhány hónapja kapható már, én is csak véletlenül vettem észre, hogy kártyásan olcsóbb lett.

(#26) kaller1 válasza Rusi (#25) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

Dominóban volt 10k a Spiro, nem előfizuval. :DD

(#27) robertel válasza kaller1 (#26) üzenetére

robertel
(senior tag)

Annyiért meg is vettem volna, zenéthallgatni, rádiózni pont jó.
18k-t viszont nem ér:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#28) kaller1 válasza robertel (#27) üzenetére

kaller1
(PH! nagyúr)

Jobban jártál, hogy lemaradtál róla, hidd el. ;]

(#29) robertel válasza kaller1 (#28) üzenetére

robertel
(senior tag)

Annyira sz@r?
Telefon, zenehallgatás, másért nem vettem volna meg.

(#30) Dave1984 válasza kaller1 (#28) üzenetére

Dave1984
(őstag)

viszont a Cedar webshopban Dominoban 9500ftért nagyon is jó vétel volt:-)

@Rusi: jobban figyelhetnétek az akciókra.
Robertel: tényleg ritka szar a Spiro. Topicjában többen is leírtuk a hibáit. Cedar minden szempontvól jobb vétel!

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#31) robertel válasza Dave1984 (#30) üzenetére

robertel
(senior tag)

Igazából csak azért kéne, mert nexus s-hez kaptam egy t-s kártyát és van aki 30ast szeret csak hívni:)
Plussz ha futni megyek akkor azt nem szeretem vinni, mert túl nagy.

(#32) Dave1984 válasza robertel (#31) üzenetére

Dave1984
(őstag)

Jobb a Cedar minden szempontbol.3G, zeneileg is jobb, nagyobb belsö memoria, stb....
hja ès 1arban van a Spiroval!

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#33) robertel válasza Dave1984 (#32) üzenetére

robertel
(senior tag)

Asszem ezt most kihagyom, 10ért beválaltam volna, de ennyiért akkor inkább egy dual simes telót vennék.

(#34) Erika10

Erika10
(kvázi-tag)

Szerintetek a T-nél is független a HTC sensation végül is a DHD is az volt , mégis függőként raktál fel mint minden telefont :)

[ Szerkesztve ]

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#35) dedike válasza Erika10 (#34) üzenetére

dedike
(PH! kedvence)

Függő... ;)

Jó szerencsét!

(#36) LA_COSTE válasza plus44 (#18) üzenetére

LA_COSTE
(senior tag)

Ja, az E7 nem olcsó cucc. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.