Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz Fall-N #22 üzenetére

    "Nem inkább az átlag ember cserél két évente, mert bagóért megkapja az előfizetés mellé, amikor a hűség lejár és hosszabbítja tovább."

    Azért lássuk be, hogy a Pixel nem ez a kategória, most erről beszélünk, nem egy "ingyen utánadvágják 2 éves hűségre" telefonról, ami 2 év alatt minden szempontból elavul, sőt gyakran használhatatlanná degradálódik.

    "De most nem igénylem a havi frissítést, elég a negyedéves is."

    Semmi gond nincs a negyedéves frissítéssel, a gond itt az, hogy a Google egyből elvágja a támogatást nem sokkal az új rendszer kiadása után amikor még bőven lehetnek hibák. Most nem is annyira a biztonsági frissítésekről van szó, ami szerintem is túl van értékelve, hanem a bugokról amelyekből a Pixeleknél nem kevés szokott lenni. És mindenzt egy prémium kategóriás készüléknél.

    Na de újra megkérdezném, ha már támogatásban lassan semmivel nem jobb mint a konkurencia, valamint kamerában is kezdik utólérni, akkor te miért vennél méregdrága Pixel-t? Nekem olyan érzésem van, hogy direkt botlasztják ki magukat minden évben valamivel (gyenge akku, közepes kijelző, lassan már csak átlagos támogatás), hogy még véletlenül se legyenek túl sikeresek ezzel a szériával. Lehet mindezt azért teszik, hogy ne tegyenek nagyon keresztbe a többi Androidos gyártónak (ahogy valamilyen szinten ez volt a Nexus-oknál is). Nem tudom, de valamilyen szinten szomorú a dolog, mert vennék Pixel-t (barátnőmnek 3a-t vettünk nem olyan rég, ami szerintem az egyetlen értelmes Pixel) ha nem lenne minden évben valami nagy negatívum amitől szól az egész szaksajtó, és ha tényleg mutatnának valamit ami miatt megérné az árát (idén sem a 90Hz, sem a radar nem tűnik ilyennek).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák