Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz guni #16 üzenetére

    "utolsó ha jól értem a maradik hibajavítások is tartalmaza"

    Szoftverfejlesztésben ilyen, hogy maradék hibajavítás nem létezik. Javítanak 1-2 hibát amit addig találnak aztán pedig a user-re hagyják a többit hogy oldja meg. Az olcsóbb Nexus-ok idejében még elment az ilyesmi (főleg, hogy akkoriban a többi cég update-politikája szégyen volt). Manapság amikor már egy OnePlus vagy Samsung is pont ennyi ideig (vagy még tovább) frissen tartja a készülékeit, ez már nem elég. Ha ezt nem látják be akkor rövid időn belül mehet a Pixel a levesbe, mert más előnye már nem igazán van a konkurenciával szemben (lassan a kamera sem igazán).

    (#18) Fall-N Ez az érv nálam nem túl meggyőző, mivel a korábbi telefonomat 5.5 évig használtam (5S) és még miután leraktam is kapott frissítést. Nem lassult be, teljesen jól használható volt az utolsó pillanatig, és nem volt semmiféle látszatfrissítésről szó. Ismerőseim sem cserélnek 2 évente. Ez a folyamatos cserebere csak a mobilaréna keménymagjára érvényes, az átlagnál ma már inkább 3-4 év a jellemzőbb, arról nem beszélve, hogy ahogy guni kolléga is írta, nem mindenki első napon veszi meg az adott telefont.
    De rendben, megértem, hogy neked nem fontosak a frissítések. Ebben az esetben akkor miért vennél Pixel-t egy másik Android-os gyártó terméke helyett?

Új hozzászólás Aktív témák