Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macikos

    addikt

    2008 óta csak iPhoneokat használtam. Most vettem egy ilyet poénból és leragadtam.
    Nem kell több. Viccesen hangozhat, de ez egy relatíve minőségi telefon, 30 ezer forintért, ami gyak. szinte egy iPhone+előfizetés havi részlete.
    Kinőttem már abból, hogy a legjobb telefon kelljen nekem. Telefon+böngészés+e-mail+Social, mindenre elég. A kijelző szuper, maga a telefon összeszerelési minősége is.

    Basszus üveg hátlapja van és fém kerete. Álljunk már meg egy ásónyomra! A Samsungok meg virítanak a műanyag hátlappal.

    A kamera a gyengéje, mondjuk nekem olyan nagy szükségem van rá, hogy eleve 2 nap használat után nyitottam csak meg a kamera alkalmazást.

    Nemrég a Huaweii és a Xiaomi is hasonló szinten voltak, csak azok már befutottak, drágák, menők, nem ciki, sokat kaszálnak velük. 2-3 év és a Barátok Közt szünetében ezeket fogják promózni a szolgáltatók.

    Velem van a baj, hogy nem akarom fél millával megtámogatni az Apple-t meg a többieket csak azért, mert szép képet készít a telefonjuk? Ne szépítsünk, azért kollektíve az embereknek ez a legfontosabb. El sem gondolkodnak azon, hogy a telefonjuk legyártása belekerül vagy 10 ezer forintba, a többi meg megy az Apple-nek, a beszállítónak, a gyártónak, stb.

Új hozzászólás Aktív témák