Hirdetés

2018. július 18., szerda

Gyorskeresés

(#1) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)

Miért kötelező igénytelenre csinálni, csak azért mert nem csilli villi? :)

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3

(#2) Armagedown

Armagedown
(senior tag)

Ennél az is sokkal jobb, ha veszek a mobilomra egy strapabíró tokot.
Ha már strapamobil, nem kellene kisebb legyen, egy kisebb kijelző nem törik olyan könnyen, az esést is jobban bírná.

[ Szerkesztve ]

kar, hogy kozben fel kell oltani a lampat, hogy toltson - by libit

(#3) DamianB

DamianB
(fanatikus tag)

De rég vártam ezt a tesztet :R

OP3T | Clevo GPU :1080 CPU: 7700k SSD: PM 961 RAM : 16 GB Corsair

(#4) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Teljesen érdektelen mobil számomra, viszont a teszt elolvasása előtt ezt csak sejthettem; most már tudom is.

Remélem, hamarosan tudjátok tesztelni az LG Q7-et, perpill az most az egyetlen értelmesebb strapateló, ha nem is néz ki annak! Mondjuk az lenne az igazi, ha tudnátok szerezni belőle egy hazai forgalomba nem kerülő, SD450-es változatot is! (Nálunk csak a MediaTek MT6750S-es változat lesz 3GB RAM-mal.)

[ Szerkesztve ]

(#5) Leslie1966

Leslie1966
(fanatikus tag)

A Doogee S60-at is tesztelhetnétek. :)

Samsung Galaxy S8+,S5, S7 Edge, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi A1, Microsoft 640XL

(#6) gecsoz

gecsoz
(fanatikus tag)

csak egy szó: UHANS K5000
Ezt teszteljétek. Olcsóbb, gyorsabb, visszafogottabb.
Ha kipróbálod, eszedbe sem jut többet más telefon..

(#7) staker

staker
(őstag)

Jók ezek melós telefonnak, ha valaki olyan helyen dolgozik, hogy félti a telefonját. Nagy batár az összes, de valamit valamiért..

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#8) kbyte1024 válasza staker (#7) üzenetére

kbyte1024
(őstag)

Hát ha már a sima menüben is laggol,akkor ez semmire nem jó. Még melósnak se.

(#9) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Tökjóezateló...
:D

Norsk kriger

(#10) noro79

noro79
(kvázi-tag)

A teljesítmény tesztből hová lett a Samsung?? Valaki tudja az eredményeit?

(#11) csongi

csongi
(PH! kedvence)

Ezt strapa telefon ágat maguk a gyártók teszik életképtelenné.
Masszív házakba gyenge belső és szutyok szoftver. :D, ha véletlen használható lenne a szoftver akkor valami külső elemmel rontják el.
Valami fergeteges bonyolult lehet a recept egy életképes strapa telefonhoz..
Egyszerűen sírok, mitől nem megy ez ?
Nagy a piaci szegmense a telefonok között, csak fos termékekkel nem lehet kiaknázni.
Az android GO pedig az idősebb korosztálynál fog landolni, és ott bizony szép sikereket érhet el.

(#12) narobik

narobik
(lelkes újonc)

Édes istenem :C

(#13) kelly416

kelly416
(PH! addikt)

5500mAh és 8 órás kijelzőidő? Tapsoljuk meg. Ja? Hogy a Xiaomi Note 4 tavaly ilyenkor már majd fél éve produkálta 4000mAh-ból a sokszor 10 óra feletti SOT-ot? Hát... akkor talán mégsem tapsoljuk meg.

Szerk.:
Gy.k:
A kijelző ugyanekkora, de a felbontása pöppet jobb, kissé több a memória benne, gyorsabb a proci,és még tutira van néhány tényező, ami a nagyobb fogyasztást valószínűsítené.

[ Szerkesztve ]

(#14) Csapoati válasza staker (#7) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

A melós se hülye... Ez is sajnos kulaFone lett.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#15) logitech1

logitech1
(lelkes újonc)

Ez tura telefon akar lenni?Csunyáska szekényke. :DD Kamera képek nagyon homályosak.Ha turázni megy az ember nem ilyennel fog fotozni.Üzeminö is kevés 8órába 5500 mAh-nál.

(#16) tibaimp

tibaimp
(senior tag)

Csak kérdezem, hogy a nagyméretű kijelző nem törik be ugyan úgy ezeknél is, mint a hagyományos, nem strapabíró telefonoknál, ha pofára ejted, vagy csak simán elejted?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) Fred23 válasza tibaimp (#16) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Dehogynem! Ezért is parasztvakítás a betonbunkerség. Egy magasított káva, ami 1-2mm-rel kiemelkedik, sokat segíthet padlóra / betonra való esésnél, de csodák nincsenek, ha nagy a magasság, törik a kijelző, illetve terepen simán lehet, hogy a magasított perem semmit sem ér, mert a murvás talajon mondjuk pont úgy esik pofára a teló, hogy elkap egy kis kövecskét.

Nálam a nem strapa, de kicsi és fémházas S8500 Wave bírt ki iszonyatos zuhanásokat, kábé elpusztíthatatlan volt, amíg végül a harmadik beázása ki nem nyírta, meg az S5 Mini viselte nagyon jól az eséseket, az is egy pici teló. A nagyobb kijelző nagyobb kockázat a törésre. :K

(#18) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! kedvence)

Love Mei ház egy normális telefonnak, és többet bír, mint bármelyik strapatelefon.

(#19) tibaimp válasza Fred23 (#17) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

Ennyi....ott a pont.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) Lackooo84

Lackooo84
(őstag)

Az uleFone-tól mentsen meg mindenkit az isten....

There's only room for one Boss... and one Snake...

(#21) tibaimp válasza Lackooo84 (#20) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

Volt vele tapasztalatod? Gondolom rossz.

(#22) Lackooo84 válasza tibaimp (#21) üzenetére

Lackooo84
(őstag)

Volt igen. Volt egy Parisom egy évig kb....

There's only room for one Boss... and one Snake...

(#23) gergejly

gergejly
(fanatikus tag)

Kell felrakni adblock-ot meg block this-t, máris fürgébb lesz a böngészés

nyugi, csak addig fórumozok, amíg őstag leszek!

(#24) zzz913

zzz913
(újonc)

Hello

Ulefone Armor 2-ről mi a véleményetek? Ez, legalábbis a leírás alapján hardveresen jobb, mint a tesztben szereplő.

(#25) enginev3.0 válasza zzz913 (#24) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)

Mindenképpen strapatelefon kell?

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3

(#26) logitech1 válasza zzz913 (#24) üzenetére

logitech1
(lelkes újonc)

A kijelkző maximális fényereje kevés.

(#27) staker válasza zzz913 (#24) üzenetére

staker
(őstag)

Targoncas kollegamnak volt. Masfel honapig hasznalta es tuladott rajta. Nagyon erzekeny a bekapcs gombja, neki ebbol volt elege.

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#28) zzz913 válasza logitech1 (#26) üzenetére

zzz913
(újonc)

Munkám miatt strapa kéne.
Rakhatnék sima telefonra fóliát, meg egy szilikon tokot, a karcoktól valamennyire védené. De a portól, földtől, stb nem védi.
Nem strapa kategóriában Xiaomi lenne a választás.

Néztem többfélét, de mindegyiknek van valami "baja". Az egyik beázik, a másiknak gyenge a hangja, stb.
Erről nem olvastam sok rosszat. Talán annyi, hogy 3 hónaposan volt valami hibája, de itthon venném, így garanciás javítás lenne.

Most átnéztem még egyszer az árukeresőn, talán még a Blackview bv6000, amit többen dicsérnek, mint szidnak.

A bekapcsolást én megoldom képernyőmintás feloldással. Vagy annyira problémás, hogy önálló életet él a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#29) Fall-N válasza kelly416 (#13) üzenetére

Fall-N
(őstag)

3000-es akksival az A1 is tud 7+ órát. Van linkelt kép is a topikjában.

(#30) kelly416 válasza Fall-N (#29) üzenetére

kelly416
(PH! addikt)

Nem is ez a fontos, mert a MIUI tutira többet eszik, mint a pure droid. Bár az is igen kérdéses, mennyire volt belakva mondjuk az a telefon, aminek az üzemidejét nézed, meg sok minden más is. Mondjuk én belakott RR rommal, kb. 50-55 általam pluszban telepített app-al, két nap alatt simán hozok 6 óra SOT-ot (böngészés, aliexpress, gearbest, messenger, youtube leginkább, meg némi fényképezés), vagy ha egy nap meghajtom, 8 is kijöhet úgy, hogy 15% magasságában kezd el panaszkodni töltőért és nem sokszor látok olyant, tehát 15% felett már etetni szoktam.

A lényeg az, hogy 3000-es meg 4000-es akkuval és relatíve pörgős procival szerelt nagy memóriás telefonok jóval többet hoznak, mint egy 5500-as aksis "strapa" telefon, aminél alap követelmény kellene legyen a hosszú üzemidő biztosítása, tehát optimalizálni sem lenne baj, nem csak nagy akkut belerakni.

(#31) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Jó teszt lett!

Hirdetéseim: https://www2.jofogas.hu/fiok/hirdeteseim

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.