Hirdetés
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
bulikavagyok
nagyúr
-
Szakiii
addikt
Egy 250 ezrest Samsung nehezen tud versenyezni egy 250 ezres iPhone-al, több okból
Pedig mint stabilitás, mint vásárlói elégedettség terén egálban vannak vagy a samsungok vezetnek.

Úgy látszik aki a mérettel megbarátkozik azok nem csalódnak a note szériában

-
#06658560
törölt tag
De annyira lehet jó, mint a legtöbb 2-3x árba kerülő rokonaik. Ugyanazt a kijelzőt, processzort, memóriát, kijelzőt, akkut használják. A vas nem sokban tér el, a rendszer meg akár lehet gyári android is, ami sok szempontból előnyös. Egy 250 ezrest Samsung nehezen tud versenyezni egy 250 ezres iPhone-al, több okból, de egy 100 ezres kínai csúcsmodell már igen, főleg a fejlődő országokban.
iFan alert!
-
Lirion
addikt
De annyira lehet jó, mint a legtöbb 2-3x árba kerülő rokonaik. Ugyanazt a kijelzőt, processzort, memóriát, kijelzőt, akkut használják. A vas nem sokban tér el, a rendszer meg akár lehet gyári android is, ami sok szempontból előnyös. Egy 250 ezrest Samsung nehezen tud versenyezni egy 250 ezres iPhone-al, több okból, de egy 100 ezres kínai csúcsmodell már igen, főleg a fejlődő országokban.
Egy 250 ezrest Samsung nehezen tud versenyezni egy 250 ezres iPhone-al, több okból
Pedig mint stabilitás, mint vásárlói elégedettség terén egálban vannak vagy a samsungok vezetnek.

-
Tigerclaw
nagyúr
De annyira lehet jó, mint a legtöbb 2-3x árba kerülő rokonaik. Ugyanazt a kijelzőt, processzort, memóriát, kijelzőt, akkut használják. A vas nem sokban tér el, a rendszer meg akár lehet gyári android is, ami sok szempontból előnyös. Egy 250 ezrest Samsung nehezen tud versenyezni egy 250 ezres iPhone-al, több okból, de egy 100 ezres kínai csúcsmodell már igen, főleg a fejlődő országokban.
-
Pttypang
veterán
Őszintén szólva ha én annyi pénzt költhetnék egy telefonra, amiből S6-ot vehetnék, biztos hogy iPhone-t vennék helyette, semmi mást. Nem használtam még iPhone-t, talán soha nem is fogok, de ismerem iPadon, Macbookon keresztül, hogy mire számíthatok egy iPhone esetén és nem is kérdéses, hogy iPhone-t vennék jelenleg bármilyen Androidos, WP-s, BB-s flagship telefon helyett. Tudom, hogy nem tökéletes, sőt vannak komolyabb bosszantó hibái, de nálam mégis kétségtelenül arra billen a mérleg nyelve. (pedig az nálam sosem volt szempont, hogy nálunk magyarisztánban az Apple cuccoknak van presztizs értéke egy bizonyos körben)
A lényeg az, hogy nem csodálkozok azon, hogy bármennyire is erőlködik a Samsung és a többi gyártó, alig tud versenyezni az iPhone-al. Az okokat persze fel lehet ismerni, de van amin nem tud változtatni egy gyártó. Az androidot nem ők fejlesztik, hanem a Google, az Appokat sem ők fejlesztik, hanem milliónyi más fejlesztő.
A kínai "újoncok"-nak sokkal nagyobb esélyük van megtörni az Apple játékát, mert ők láthatóan képesek és hajlandóak nagyon jó telefonokat kifejezetten olcsón adni. Mondhatni megtörik azt a mitoszt, hogy a jó telefon csak drága lehet.
Jo hw-t adnak olcson. Ettol meg nem lesz jo a telefon.
-
Pttypang
veterán
-
Kékes525
félisten
úgy látszik sikere van a TouchWiznak.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
#06658560
törölt tag
Őszintén szólva ha én annyi pénzt költhetnék egy telefonra, amiből S6-ot vehetnék, biztos hogy iPhone-t vennék helyette, semmi mást. Nem használtam még iPhone-t, talán soha nem is fogok, de ismerem iPadon, Macbookon keresztül, hogy mire számíthatok egy iPhone esetén és nem is kérdéses, hogy iPhone-t vennék jelenleg bármilyen Androidos, WP-s, BB-s flagship telefon helyett. Tudom, hogy nem tökéletes, sőt vannak komolyabb bosszantó hibái, de nálam mégis kétségtelenül arra billen a mérleg nyelve. (pedig az nálam sosem volt szempont, hogy nálunk magyarisztánban az Apple cuccoknak van presztizs értéke egy bizonyos körben)
A lényeg az, hogy nem csodálkozok azon, hogy bármennyire is erőlködik a Samsung és a többi gyártó, alig tud versenyezni az iPhone-al. Az okokat persze fel lehet ismerni, de van amin nem tud változtatni egy gyártó. Az androidot nem ők fejlesztik, hanem a Google, az Appokat sem ők fejlesztik, hanem milliónyi más fejlesztő.
A kínai "újoncok"-nak sokkal nagyobb esélyük van megtörni az Apple játékát, mert ők láthatóan képesek és hajlandóak nagyon jó telefonokat kifejezetten olcsón adni. Mondhatni megtörik azt a mitoszt, hogy a jó telefon csak drága lehet.
Én viszont pont fordítva vagyok. Annyira nem az én világom az iOS, hogy ha ingyen adnák, sem használnék szifont.
-
Tigerclaw
nagyúr
Őszintén szólva ha én annyi pénzt költhetnék egy telefonra, amiből S6-ot vehetnék, biztos hogy iPhone-t vennék helyette, semmi mást. Nem használtam még iPhone-t, talán soha nem is fogok, de ismerem iPadon, Macbookon keresztül, hogy mire számíthatok egy iPhone esetén és nem is kérdéses, hogy iPhone-t vennék jelenleg bármilyen Androidos, WP-s, BB-s flagship telefon helyett. Tudom, hogy nem tökéletes, sőt vannak komolyabb bosszantó hibái, de nálam mégis kétségtelenül arra billen a mérleg nyelve. (pedig az nálam sosem volt szempont, hogy nálunk magyarisztánban az Apple cuccoknak van presztizs értéke egy bizonyos körben)
A lényeg az, hogy nem csodálkozok azon, hogy bármennyire is erőlködik a Samsung és a többi gyártó, alig tud versenyezni az iPhone-al. Az okokat persze fel lehet ismerni, de van amin nem tud változtatni egy gyártó. Az androidot nem ők fejlesztik, hanem a Google, az Appokat sem ők fejlesztik, hanem milliónyi más fejlesztő.
A kínai "újoncok"-nak sokkal nagyobb esélyük van megtörni az Apple játékát, mert ők láthatóan képesek és hajlandóak nagyon jó telefonokat kifejezetten olcsón adni. Mondhatni megtörik azt a mitoszt, hogy a jó telefon csak drága lehet.
-
bok92
addikt
Az iPhone eladásoknak úgy látszik, itt is örülnek...

-
Szakiii
addikt
-
Pttypang
veterán
Azért piszkosul nagy összegeket mozgat meg a Samsung. Gyors számolás:ha ezt egy évre kivetítjük, akkor 172 milliárd dollár fordul meg náluk évente ami mai árfolyamon 47 720 milliárd forint. Ez így néz ki: 47 720 000 000 000 Ft. Ez 25%-al több az idei magyar GDP-nél

Ki is mondta, hogy a Samu is pofára esik, mint a Nokia vagy a HTC?
Nem mondtak hozza datumot.
-
willope
tag
Azért piszkosul nagy összegeket mozgat meg a Samsung. Gyors számolás:ha ezt egy évre kivetítjük, akkor 172 milliárd dollár fordul meg náluk évente ami mai árfolyamon 47 720 milliárd forint. Ez így néz ki: 47 720 000 000 000 Ft. Ez 25%-al több az idei magyar GDP-nél

Ki is mondta, hogy a Samu is pofára esik, mint a Nokia vagy a HTC?
-
babkukta
senior tag
-
Pttypang
veterán
-
Dare2Live
félisten
Nézd meg iphone-nál ott még nagyobb lehet a profit ekkora számnál mert ők csak felső kategóriát tolnak ahol a legtöbb a haszon.
nem tudom mért sikerült az iphonet idekeverni.
cikkíró nem érti mi a millió meg a milliárd.
-
Janesz1981
tag
Hogy lett 43,9 mó-s forgalomból 6,3 md nyereséget csinálni?
Megvan 2015 közgazdasági Nobel-díjasa, ha igaz.
Szerk: megelőztek
Nézd meg iphone-nál ott még nagyobb lehet a profit ekkora számnál mert ők csak felső kategóriát tolnak ahol a legtöbb a haszon.
-
Jeanne d'Arc
addikt
-
Lirion
addikt
44 misiből én is szívesen csinálnék 6 milliárdos profitot.

-
kbyte1024
veterán
Tehát a telok vesztesègesek mint korabban irtak,csak az alkatreszek huztak ki a kakabol oket.
-
#06658560
törölt tag
Hogy lett 43,9 mó-s forgalomból 6,3 md nyereséget csinálni?
Megvan 2015 közgazdasági Nobel-díjasa, ha igaz.
Szerk: megelőztek
Kuszaszem?
-
MittuDomain_
őstag
Hogy lett 43,9 mó-s forgalomból 6,3 md nyereséget csinálni?
Megvan 2015 közgazdasági Nobel-díjasa, ha igaz.
Szerk: megelőztek
-
Csapoati
nagyúr
43,9 milliárd lesz az a forgalom, nem millió.
Már ha 6,3 milliárd a nyereség.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- Gurulunk, WAZE?!
- Robotporszívók
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 5300 I i7-8665U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 I i7-10610U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T570 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 Yoga I i5-8265U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T580 I i5-8350U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Lenovo ThinkPad T490/16GB/256GB/WIN11 PRO
- Playstation // Nintendo // Xbox Okosítás és Szerviz - Újdonság: TMR/Hall joystick beépítés
- ASUS ROG Strix SCAR 16 / Ultra 9 275HX / RTX5090 / 32GB / 2TB NVMe! BeszámítOK
- Bluetooth hangszóró FM rádióval
- Xbox Elite Series 2 kontroller 3 hó garancia, számlával!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Rögtön elő kell hozakodni ilyenekkel, h az iPhone mennyivel jobb, stb.. 


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Igaz itt elég sűrűn, de előfordul 



