Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • efi99

    senior tag

    válasz helixP #41 üzenetére

    Az órák nagy hányadát úgy dobálták az ember után (együtt adták a telefonnal). A másik felét meg a többi funkció miatt veszik szerintem. Én nem is igazán tudom értelmezni a telefonos felhasználást, telefon úgyis a közelben, hangot az is ad, látom ki keres és mit akar, egérmozin meg nem fogok sms-ezni /sem/)
    Kis telefont pedig sokan keresnek. Pontosabban olyan 5, 5 és fél coll körülit. Nincs. Mert ugye hogyan néz ne ki, ha az idei modell kisebb lenne, mint a tavalyi. A méret igenis elinflálódott, a teljes kínálaton. (Eközben spórolnak hátlapon meg panelen, de azért a legalsó kategóriában is 6 és fél coll az alap, ami biztos több tízezer Ft pluszban, mint egy 40%-kal kisebb felületű).
    A notch az mindenképpen egy merénylet. Egy kameralyuk még rendben van, de ennél nagyobb az túlzás. (Mindeközben a mobilok 80%-án alul még mindig ott a 3-6 millis keret, ahova azért elférne ez-az pl hw-es közelségérzékelő, fénymérő, talán még a kamera is és akkor a mobilt sem kéne megdönteni annyira)

    Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

Új hozzászólás Aktív témák