Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz margithid #26 üzenetére

    Persze, ebben igazad van és én is mindennek utánajárok, minimálisan ki is tanulom azt, amibe be szeretnék ruházni, legyen az -ahogy Te is írod - mosógép, hűtő, vagy bármi más. Szüleimnek én szoktam mindig valamilyen alkalomra a telefon és tablet témát intézni, mert akkor vagyok biztos abban, hogy normális készülékük van. Éds.anyámnak pl Karácsonyra vettem egy Xiaomi-t és imádja, értelemszerűen én is kipróbáltam, és egyébként remek kis telefon, most sz.napjára pedig egy Huawei tabletet szereztem be, az is ott van a szeren.

    "Azt persze megértem aki tényleg idős és nem is tud hol utánanézni ezeknek[...]"

    Én viszont pont rájuk gondoltam, mert akárhogy is nézzük, 2018-ban nagyon gombos telefonok már nem igazán vannak, ha pedig szeretnének egy nagy kijelzős érintős okostelefont, akkor azért, mert nem feltétlen nekik való, vagy nem értenek hozzá, az nem azt jelenti, hogy akkor rájuk lehet sózni nem kevés pénzért ilyen vackokat, hiszen ők is ügyfelek, ők is megérdemlik azt, hogy megfelelő terméket ajánljanak nekik, amivel nem faragnak rá, még akkor is, ha nincs olyan hozzátartozójuk akik tudnának segíteni, vagy teszem azt egyáltalán nincs hozzátartozójuk, csak tönkrement a régi butatelefon.

Új hozzászólás Aktív témák