H​i​rdet​é​s

2017. november 22., szerda

Gyorskeresés

(#1) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Bárcsak Snap625-ben gondolkoztak volna... Így olyan jójó, de nem az igazi.

Redmi Note 5A fekete szilikon tok 499 Ft -

(#2) scyllarus

scyllarus
(PH! addikt)

"marad az 5,5 hüvelykes felbontásnál, " az nem felbontás, az képátló. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3) jUUh

jUUh
(senior tag)

Bizalmatlan vagyok ezekkel kapcsolatban.

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#4) rdt89

rdt89
(őstag)

Jó optimalizációval FHD-hoz elég a 6753 (tapasztalat) és akkumulátor is elég vagy 14-15 óra kijelző időhöz. :)

(#5) beg válasza jUUh (#3) üzenetére

beg
(PH! kedvence)

Mikkel?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success. Act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6) jFox válasza rdt89 (#4) üzenetére

jFox
(őstag)

Jaja. Nekem is Pro van és még vagyok vele elégedve, a BT-t leszámítva.

--==<< Soha ne feküdj kitaposott ösvényen! >>==--

(#7) Szabcsizz válasza beg (#5) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Én pl a márkával kapcsolatban.Nem ismerem, semmiféle tapasztalatom nincs róla. Pedig tényleg nagyon bejövős.Belegondolok,hogy egész nap mehetne a Snapchat és minden közösségi sz*r, és lazán bírná. Bár ez a hardver nekem már kevés lenne.

Motorola Moto Z

(#8) Griff55

Griff55
(senior tag)

6000-es aksi aztaku... :O. Hardverben kellet volna az erősebb

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Battlelog: 1995griff1995

(#9) Ghard válasza Szabcsizz (#7) üzenetére

Ghard
(őstag)

Xiaomi Redmi 4 Prime, ez is bír közel ennyit, ha nem többet;) Li-Po 4100 mAh + Snapdragon 625
Oukitel10000-ről volt teszt, annak az akkuja nem volt valami acélos.

(#10) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Sose mondtam még ilyet, de tiszta Xiaomi dizájn... :D

Huawei P9 blue

(#11) ChuckyCheese válasza Dr. 444Hertz (#10) üzenetére

ChuckyCheese
(fanatikus tag)

Inkább a Huawei t másolják most éppen..

Vagy inkább mondjuk úgy, hogy "ihletet merítettek".

[ Szerkesztve ]

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#12) Dr. 444Hertz válasza ChuckyCheese (#11) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

:) a lényeg, hogy szeretettel merítenek ihletet egymástól.

Huawei P9 blue

(#13) Duliee válasza Dr. 444Hertz (#10) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Sajna a kicsik csak így tudnak kitűnni. Mondjuk az Oukitel az aksi témát jobban erőlteti, és egyelőre nem hazudnak róla...

Redmi Note 5A fekete szilikon tok 499 Ft -

(#14) Dr. 444Hertz válasza Duliee (#13) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

És ezért megbocsájtható a küllem egyedisége :)

Huawei P9 blue

(#15) slimshady

slimshady
(őstag)

Egesz korrektul nez ki es a fem burkolat is adja. Szubjektiv, de a K10000 eleg csunya volt, bar egyedi. :) Ha mar uzemido, akkor egy SD625-el utne kigazan. Kivancsi vagyok mennyiert osztogatjak majd, illetve hogyan teljesit testekben, foleg uzemido teren.

[ Szerkesztve ]

üdv.: SlimShady

(#16) noe_01

noe_01
(újonc)

Mondjátok 49000 Ft-ért EU raktárról van létjogosultsága ennek a készüléknek?
http://kinatech.hu/telefonok/oukitel-k6000-plus
Vagy ez még annyira az ócska kínai (olcsó hús) kategória hogy magyarországi szervízgarancia nélkül kidobott pénzek számítana költeni rá?
(azért kérdezem itt, mert úgy gondolom erre jószándékú szakik járnak, kíváncsi vagyok a véleményükre / véleményetekre)

(#17) Z0Z1 válasza noe_01 (#16) üzenetére

Z0Z1
(újonc)

Szia. nekem pro van és másfél éve hibátlanul működik. :C

(#18) bb.bocs válasza noe_01 (#16) üzenetére

bb.bocs
(őstag)

én kb 2 hete vagyok tulajdonosa lassan,(k6000 plus) és nagyon bejön. nem gondoltam volna hogy ilyen igényes telefont kapni ennyiért. nincsen ráírva hogy samsung vagy ájfón, de tudása azért... több mint elég! akinek van apasztalat, tipp ötlet, moddolás stb akármi, teljesen szívesen meghallhgatnám, ha feléled a forum :) sajnos tokból nincsen nagy választék, pl teljes tokot átlástszó ami elől is végi nincsen rá, amit nagyon ajnálok :( ha tudtok más helyeet az jó lenne.
aztán ihallom hogy a gyári töltőt és kbáelt kellene használni hozzá. terveztem egy mágneses kábelt, nem tudom valakinek van e tapasztalata?...
ui: arról pedig hogy erősebb hardver... mi a 3.14 nek erősebb harver? játékok videók elfutnak rajta. igen nem tudsz vele vr ozni. kit érdekel. ez egy telefon... sajnos manapság annyira elvannak szálva a mobilokkal... hogyha ár nem tud nézni valaki 4k ban videót egy 5.5" os kijelzőn, összedől a világ... (vagy nem tudja kiküldeni a 4k tvre ami biztos minden háztartásban ottvan...)
szóval nem értem a probléma tárgyát... eddig még bármit csináltam vele, megvagyok vele elégedve. 4k videót nem játszottam le rajta, de fullhd kijelző miatt nincs is értelme, és mégha nagyon is lenne a kijelző felbontása, akkor sem 5.5"on nézném a 4kt :D ha meg tvn akarom nézni, bekapscsolom a gépet :D nem tudom egyesek mit akarnak egy telefonon csinálni azonkívül hogy lassan már kávét is főz egy telefon... az oukitel még legalább az akksira is rámegy. :) azthiszem elfelejtem a samsung és társait... fölösleges 100-300at kiadni egy telefonra, és nem is látom értelmét. 50 60 és évekig elvan vele az ember remélhetőleg. (a samsung s4el több mint 3 évig elvoltam, és még most is jó lenne ha nem kellett volna a duál sim, szóval...)

[ Szerkesztve ]

(#19) pikko válasza bb.bocs (#18) üzenetére

pikko
(lelkes újonc)

Hali.
Nekem is ilyen telefonom van. Elég jó , de van két hiba ami zavaró. Nálam nem valami hangos a hangszóró, az alsó, és a proximity néha bezavarodik telefonáláskor. Ha elveszem a fülemtől sötét marad a kijelző.
Amúgy előtte volt redmi note 4 , ami nem volt jobb, sőt a kijelző ezen lényegesen szebb élesebb.
Majd írok még én is tapasztalatot.

(#20) bb.bocs válasza pikko (#19) üzenetére

bb.bocs
(őstag)

ezek nálam is igy vannak.
+ amikor a kijelző aktiv maradtelefonálás közben akkor a hivásnál megfigyelhető egy búgó hang magason búgó. a szolgáltató ledobálsát olvastam hogy a szolgáltatókkal lehet vlmi mert másnál is van ilyen más készülékkel...

(#21) pikko válasza bb.bocs (#20) üzenetére

pikko
(lelkes újonc)

On call proximity , amióta feltettem a kijelző telefon közben jól működik. Búgó hang nálam nincs, itt minden oké. Rootolás megoldott már vajon? Nem találtam infót róla. Több hiba nincs nagyon...
Az akku nálam 9-10 óra kijelzőidőt bír.
A töltéshez nem használom a gyári töltőt, mert szerintem a gyorstöltés nem tesz jót neki hosszútávon. Ezért egy 2 amperes 5 voltos töltővel etetem.
Megmérni az akkut nem tudtam, mert a gyorstöltővel nem működik, a régivel meg akkor nem tölt rendesen, de 5100 mAh ig eljutott eddig 88 % ig.. szóval a 6000 talán igaz is lehet...

[ Szerkesztve ]

(#22) bb.bocs válasza pikko (#21) üzenetére

bb.bocs
(őstag)

aha. az érdekes. meglesem az appot :) rootolásról nem olvastam nagyon.

(#23) pikko válasza bb.bocs (#22) üzenetére

pikko
(lelkes újonc)

Szia, megnéznél nekem valamit?
Most milyen rom van rajta a tiéden? Melyik verzió?
nekem most jött frissítés V19 utána rögtön jött egy V23
sajnos minden kitörlődött teljesen legyalulta a V23 a telefont gyárira vissza...
A v19 szépen felment amúgy.
A V19 előtt nem tudom mi volt....

[ Szerkesztve ]

(#24) pikko

pikko
(lelkes újonc)

Képek adatok minden oda... :(((

(#25) bb.bocs válasza pikko (#24) üzenetére

bb.bocs
(őstag)

nekem is. csodás magyar fordítással.... jól felhúzott... annyi hogy nekem lehúzta a programokat újra. de smsek törlődtek...előtte meg nem mentettem át...aebből tanultam hogy elgközelebb mentek, mert bármi történhet

(#26) pikko válasza bb.bocs (#25) üzenetére

pikko
(lelkes újonc)

Hú bassz, azt hittem neked legalább még a régi van. Sajnálom...
Tanulópénz, de ilyen nem történt velem se még...
Nem tudom mi a változás, de az biztos, hogy ha a viber telepítve van, bezavar pl. abban hogy telefonáláskor nem lehet hangerőt állítani, csak ha elveszem a fülem a kijelzőtől. Ha letörlöm működik a hangerőállítás....

Amúgy a fényképek mintha kicsit jobbak lennének, gyorsabb is.

Azt megfigyeltem, hogy a V19 rommal, lezárt képernyőnél balról lehetett a hívást indítani, most a V23-al megint nem a hívás, hanem a hangutasítás vagy mi jön be, na ez maradhatott volna. Vagy át lehet vajon állítani?
Amúgy tök jó fotókat készít.
Lehet megkapja az Oreót is?

[ Szerkesztve ]

(#27) bb.bocs válasza pikko (#26) üzenetére

bb.bocs
(őstag)

h kamerát ismerős is mondta, szrtem kap oreót, de ki tudja :)

(#28) unic válasza pikko (#23) üzenetére

unic
(tag)

Hey Skacok, irja az update elott (V19), hogy:
- ketreszes update
- kinullazza a telefont, szoval ments elotte

A Föld a naprendszer elmegyógyintézete.

(#29) pikko válasza unic (#28) üzenetére

pikko
(lelkes újonc)

Ja ja, utólag én is elolvastam, de akkor lusta voltam. Hát a proximity szenzort nem javították az tuti...

(#30) nido

nido
(újonc)

Sziasztok!
Nekem olyan bajom volt vele, hogy álandóan elvesztette a mobil hálózatot. Néztem minden féle fórumokat, de semmi. Egy ismerősöm is vett és neki is ugyanaz volt.
Mivel van másik telóm és eddig hevert a polcon, de tegnap elővettem és valami sugallat hatására az ismert hálózatok listájához hozzáadtam a magyar vodafone hálózatát.
Azóta megszűnt a hiba. Mindig lehet hívni és fogadni is.
Lehet, hogy a hibát az okozta, hogy nincs benne az ismert hálózatok között a magyar szolgáltatók azonosítója?

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.