Hirdetés

2018. december 13., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Rothmanakos

Rothmanakos
(tag)

A 7X-től annyi eltéréstz látok csak, hogy a kamera ebből nem lóg ki, ha jól vettem ki. Ez viszont jó irány!

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#2) #52588800

(törölt tag)

Kaptunk akkor egy P20 liteot -1GB RAM, -32GB tár és +1000mAh aksival féláron?

(#3) Narasim

Narasim
(fanatikus tag)

végre elkészült a következő telefonom! :K
4000 alá nem vagyok hajlandó menni akksiban. remélem hamar ideér!

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga! havi 390.- ft-ot tessék rászánni a prohardverre!

(#4) roli543

roli543
(senior tag)

Nekem már kezd nagyon sok lenni a Huawei/Honor. Ez idén mar a századik ilyen telefonjuk. Vajon hány ilyen konfigú telo lesz még csak márciusban???

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#5) Dr. 444Hertz válasza roli543 (#4) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

A különbség főleg (vagy a legtöbb esetben) a célország.
Csak a Mobilaréna van olyan kedves, hogy tájékoztat minket ezekről a készülékekről.
Neked nem kell (annyira látványosan) háborognod, mert igazából elég, ha a Magyarországon forgalmazott variánsokat nézed...

Soulworker JP <3

(#6) janeszgol válasza Dr. 444Hertz (#5) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

+1
Bar igy is van boven valasztek Huawei fronton. Oszinten irom ez egyaltalan nem baj. Egesz jo kis telefonokat alkotnak meg mindig.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#7) gabesz839 válasza Narasim (#3) üzenetére

gabesz839
(senior tag)

Nálam dettó ugyanez. Nem fényképezem, nem játszom telefonnal , szóval a belső hardver hidegen hagy. Egyszerűen kell egy erős akksis teló. A felbontás nekem elég, nagy a kijelző,szóval ez nekem való

[ Szerkesztve ]

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#8) D@niel válasza gabesz839 (#7) üzenetére

D@niel
(PH! addikt)

én a mate 10 lite-ot akartam megvenni (sokáig), de gyanús volt a relatíve "kis" aksi, ugyanis -és ezt a cikk igazolja - simán belement volna a 4 ezres is
szintén üzemidő fontos nálam, hw elég, keveset fotózok
annyival erősebbnek érzem a redmi note 5+-t, had ne mondjam 5 pro-t, hogy sajnos nem tudom a huaweit választani

érthető, 4 ezres aksival a mate 10 lite a mate 10 pro eladásait befolyásolná, hiszen szerintem a nagyobb aksi sokaknak fontosabb, mint a középkategóriás-felső kategóriás hw közti különbség: az első többünknek elég
míg a másik gyártó kifejezetten a középkategóriára koncentrál, ezért is tudnak/akarnak mindent belezsúfolni a középkategóriás telefonokba
az én szempontomból pedig azt látom, hogy jobb áron kapok többet, ezért elengedtem a huaweit

(#9) RRamstein válasza D@niel (#8) üzenetére

RRamstein
(tag)

Hasznaltam mate 10 litot ...arra a felbontasra mar keves az a soc

(#10) D@niel válasza RRamstein (#9) üzenetére

D@niel
(PH! addikt)

írtam privátot!

(#11) Fryskitt

Fryskitt
(PH! addikt)

Annyiféle ilyen telefon van, követni sem tudom már... :F

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#12) Roaming

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Jó sok telefont adnak ki mostanában, de legalább lesz miből válogatni.
Engem egyedül az a fránya 6" zavar, ha a P Smartba is ennyi mAh-át raktak volna bele, annak örültem volna.

Még arra leszek kíváncsi, hogy lesz-e Y6 Pro 2018? Az alsó-középkategóriába is csinálhatnának még szerintem, 5"-os méretben. :)

Áldott ünnepeket!

(#13) minek?:S

minek?:S
(őstag)

Na és legalább az a szar notch csak a drágább telefonoknál van :D