Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    válasz Parosz #1 üzenetére

    En ugyanigy latom: tobb telot is vettem mar az N95-om mele (E66, iPhone 3G, stb.), de mindig visszatertem az N95 hasznalatahoz, es most is az N95-omet hasznalom. Hogy miert? Mert az egyik legkezreesobb, legatgondoltabb, legergonomikusabb, legstabilabb, leggyorsabb, legnagyobb tudasu keszulek, ami valaha nalam jart. Igy mar en is lassan 2 eve hasznalom, es mai napig tokeletesen meg vagyok vele elegedve. Remelem az uj szoft is betonstabil lesz, ma tervezem a frissitest.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    A symbian-freak forumon probalom kihamozni az uj firmware 22 oldalas topikjabol, hogy mik az ujitasok, a 4. oldalon: [link]

    ( http://www.symbian-freak.com/forum/viewtopic.php?t=26472&postdays=0&postorder=asc&start=45 ) ezt irjak:

    bit faster than it was previously, but it may have been due to the format

    Guess the major difference is the "no-hack" option ^^

    photo quality improvements there as well

    Media Gallery menu like the n96 one..
    That lets us separate photos by date, location, folders, etc..

    Tehat picivel meg gyorsabb lett
    Nincs tobbe hack, tehat nem lehet feltort alkalmazasokat / jatekokat telepiteni
    A fotok minosege meg jobb lett
    A Media Gallery / Mediatar menu olyan lett, mint az N96-nal

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák