Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    válasz jooker82 #26 üzenetére

    Jóval több mint a tiednek.
    Tudom, hogy neked mint a fórum legnagyobb LG fanjának szúrja a szemedet de sajnos ez van, nem kötelező sem elolvasni, sem válaszolni rá.

    És ha már itt vagyunk akkor hadd reagáljak erre a hozzászólásodra.
    1. Az adott topikba nem is egyszer írtam be (pont te kérdeztél tőlem valamit), ezzel a "még csak be sem irt ebbe a topicba sose" kijelentésed értemét vesztette.
    2. A warez letöltés linked egy hírhez kapcsolódó topikban volt, nem az Optimus 2X topikjában, szóval a "és miköze,h én mit csinálok a saját telefonom topicjába...." kérdésedre annyit tudok válaszolni, hogy azt csinálsz ott amit akarsz.
    3. A warez az egész fórumon tiltott, az alapelvek tartalmazzák amit regisztráláskor elfogadtál és tudomásul vettél(?). Ha már nem bírod (sokadjára) megállni, hogy ne warezolj akkor legalább ne a fórumon tedd, ne reklámozd, intézd másként.
    Volt még egy két érdekes kijelentésed de azokra még a virtuális tintát is kár pazarolni.

    Ja, az meg, hogy mindent topikot bejárok nem tudom honnan szedted de te biztosan jobban tudod min én saját magam :DDD

    Ezzel szerintem le is lehet zárni a témát (még ha te nem is szeretnéd akkor is le lesz ;]).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák