Hirdetés

2018. október 21., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) zolomon17

zolomon17
(senior tag)

Érdekes, a képek alapján úgy tűnik nekem, hogy a itt elfért egymás mellett a jack, meg képernyőbe épített ujjlenyomat-olvasó :U Helló, Oneplus, ez így különösen ciki. De biztos az van, hogy a 660-as CPU kevesebb helyet foglal, mint a 845 :DDD

OnePlus 5 + Nexus 9

(#2) babosmiki

babosmiki
(PH! addikt)

Kár, hogy ezek a gyártók nem terjeszkednek errefelé... :((

"Lg G7+ dual, Lemfo LemX Watch, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#3) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Milyenek lehetnek minőségére es supportra ezek az oppok??

(#4) Obyboy válasza kbyte1024 (#3) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Minőségre nem hiszem hogy túl sok panasz lenne, Kínában a mobilpiac kb 20-25%-át viszik. Ha nem jön Európába hivatalosan akkor a supporttal és a gariztatással lehetnek problémák.

"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban. _________________ Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#5) tixem válasza kbyte1024 (#3) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Szerintem kb ugyanolyan jó, mint a Oneplus. Ez a Color OS is eléggé hajaz az Oxygen-re. Nagy különbség szerintem nincs, szimpatikusabbak is emiatt nekem sokkal, mint a miui-s Xiaomi-k.

Jó lenne ha végre Európába is betörnének, kis színt vinne a középkategória Xiaomi uralmába. A legutóbbi Realme is egész tisztességes iparosmunkának tűnik.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#6) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Koszi mi ndenkjnek a válaszokat. Olvasnek egy tesztet rola. Csakhat gondolom nem nagyon lehet itthon beszerezni.

(#7) balazs1022 válasza kbyte1024 (#3) üzenetére

balazs1022
(őstag)

Mar voltak Europaban a Find7-el, meg mas telokkal. De sajnos ennek mar vege. Később elofordulhat h visszajönnek, de az nem most lesz. Addig ott a Oneplus, mint testvermodel.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#8) RetepNyaraB válasza kbyte1024 (#6) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Megveszed Kínából, kifizeted a vámot, áfát. Így.
Ez is a BKK Electronics terméke, mint a Vivo és az OP, igen rendesen összerakva. Mivel azonban a háromból csak az OP elérhető Európában, a többiben jellemzően nincs se B20, se NFC. Kivéve az egészen drága modellekben, de ott se feltétlenül.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#9) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Mindjárt elcseppenek...

(#10) kóóó

kóóó
(fanatikus tag)

Oppoekhoz kepest meglehetosen olcsonak tunik. Foleg a beepitett ujlenyomatolvasoval..

Üdv.: kóóó!

(#11) judas13 válasza zolomon17 (#1) üzenetére

judas13
(őstag)

:C :C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD

(#12) Maligám

Maligám
(lelkes újonc)

Hollandia, Olaszország, Franciaország,Spanyolország, Oroszország - már kapható az OPPO. Igaz nem nagy a választék.

[ Szerkesztve ]

(#13) Nandish

Nandish
(lelkes újonc)

10 éve iPhone-t használok.
Viszont kinaban jartunk nem reg, akkor talalkoztam eloszor az oppova!
Maga a minosege a termeknek eszmeletlen jo volt! Az uzlet ahol voltunk, hivatalos oppo volt! Eszmeletlen volt maga a bolt berendezese is es ugy egyebkent a filing amit adott a hely es a termek! Nekem tetszik ez egy jo irany!

Almában jó vagyok! Ha gondod van írsz, hívsz...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.