Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz Aryes #22 üzenetére

    Nekem még sosem kapcsolta be a GPS-t, de nem is próbálta. Mondjuk az nagyon idegesítő, hogy a rendszerben kikapcsolt szinkronizálással is szinkronizál, mert erre nincs beállítása (na ja, ezért a funkcióért jelentkezhet be az ember rendszer szinten, hogy integrálódjon... nem hülyék, csak... a saját céljaik érdekében okosak). Szerencsére csak akkor jelentkezek be, ha muszáj valamiért, egyébként ott a Google+ nekem, ahonnan meg hasznos információkat kapok, IT híreket, amik néha nem kerülnek be a PH! lapcsaládba (mint a Linux hírek 99,99999%-a) vagy csak késve, zene vagy filmajánlókat a valódi értékkel bíró kategóriából, stb. Nem mondom, hogy Facebook alatt nem lehetne összeválogatni hasonló módon az ismerősöket és feliratkozásokat, de valahogy nem igazán sikerült még és nem is tudott meggyőzni, hogy alkalmas lenne ilyen célú felhasználásra. Főleg nem, mert az ismerőseim gyakran írnak ott chaten és várják a választ élőben, habár nem is vagyok bejelentkezve, de nem jelzi ezt ki a Facebook, ha akár csak egyszer is belépsz telefonról. Ekkora hibát nem javítani... csak szándékos lehet.
    Na meg ami vicces, hogy van direkt messenger programjuk, ami a chatet hivatott leegyszerűsíteni, azt néha használon üzenetküldésre (olyannak, aki sajnos előbb észreveszi ott, mintha SMS-t kapna), azonban abból csak úgy lehet kijelentkezni, hogy a menüben a fiókváltást választod, nincs konkrétan kijelentkezésre gomb benne. Lehet az új programjukban vagy Facebook telefonjukban meg majd csak rendszerszintű wipe-pal lehet elérni, hogy kijelentkezz.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák