Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • podtibi

    senior tag

    válasz wolfman #22 üzenetére

    Szerintem sem a népesség a legnagyobb probléma. Sokkal nagyobb gond hogy önmagunknak beszéljük be a legnagyobb baromságot, márpedig hogy mi okoztuk az egészet. Nem kell az embernek semmit sem okoznia ahhoz hogy a föld bármennyire is változzon. Egy kicsit le kellene szállnunk a lóról és nem azt gondolni hogy a lét értelme szinte csak rólunk szól. Bármit is művel az ember, a föld akkor is megváltozik. Apám szinte minden reggel ránéz a nap felkelésére és évek alatt a nap helyzetéből megállapította hogy a föld forgása sem olyan már mint régen, ahogy a hold helyzete is más már. Nincs pánik keltés és könnyebb önmagunkra fogni mindazt ami természetes. Nekem ez így logikusabb, mintsem azt gondoljam hogy "nyamvadt" mivoltunk többet érne bármelyik állatfaj lététől. Miközben sok esetben már az állatnak több esze van az emberhez képest, legalábbis többet tanulnak tőlünk, mintsem mi tanulnánk tőlük többet.

    Engem kivételesen érdekelne hogy mi volt a baj a barlangokkal, amiben régen az emberek éltek. Természet alkotta otthon, melynél erősebb nemigen van.

    Ezt inkább rád bízom.

Új hozzászólás Aktív témák