Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz PROTRON #18 üzenetére

    A legegyszerűbb és legolcsóbb, ha veszel egy TKL/kisebb billentyűzetet és mellé veszel/építesz egy külön numpadot, amit aztán akkor és oda teszel, ahol éppen szükséged van rá (az épített megoldásoknak az az előnye, hogy a numpadnál a jobb oldali oszlopot át lehet tenni balra, míg készen ez ritkaság). Az ASUS-nak akad olyan billentyűzete, ahol a numpadet át lehet tenni a bal oldalra. Lehet, hogy még másnál is előfordul készen ilyen, csak éppen nem ismerem.

    És akkor jöjjenek az épített megoldások, de ezek mindegyike mélyen zsebbe nyúlós. Úgy könyékig. És egyszerre mindkettőbe.

    A képen amúgy egy Clarabelle billentyűzet szerepel, amiből pár belül itt lesz majd néhány extra. De ezt tényleg csak példaként linkeltem, a 14u széles alfa rész és a hiányzó sor miatt magyar nyelven nem lesz egyszerű gépelni rajta.

    Építve ez a legolcsóbb megoldás, nem tudom, hogy meg lehet-e rendelni valahol most, de többször láttam már hirdetésben. A Clarabelle-hez hasonlóan 40%-os méretű a Candybar és a Lyra, az előbbiből volt már több group buy kör és mintha a legutolsó extráit még nem adták el, az utóbbinál most szállítanak, így hamarosan lesznek extrák. 65%-os méretben nemrégi futott a Wyvern, így abból pár hónap múlva várhatóak extrák, valamint az Apogee fog hamarosan futni hagyományosabb kiosztással.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák