Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Juhaszatti #15 üzenetére

    Ez így korrekt. :R

    A félreértés elkerülése végett én sem azt állítottam, hogy minden iPhone tökéletes, persze előfordulnak hibák. Ezt már többször leírtam, a közeli baráti/rokoni köreimben összesen (most gyorsan összeszámoltam) ~12db iPhone van, nekem is az van, így van némi rálátásom ezeknek a telefonoknak a teljesítésére, és hazudnék ha azt mondanám, hogy mindegyik hibátlan. Sőt egyik ismerősöm telefonja most adta be véglegesen az unalmast. Ez egyébként egy SE volt.

    Én csak azt nem szeretem, amikor olyanok trollkodnak, akiknek halvány lila fingjuk sincs semmiről, birtokolni sosem birtokoltak olyan márkát amit ócsárolnak, csak írják a baromságot. Ismerősöm ismerősének anyukájának keresztapjának fiának a csajának a rosegold ájfonja szar volt, ezért #szarmindenájfon ;] ;]ikszdélol.

    Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a Note8, vagy sőt, maga az egész Samsung egy szar, mert kollégám testvérének vadiúj Note8-a már most szervizben van, mert van vele valami problematika, mégsem mondok ilyet, mert az is nettó baromság lenne. Főleg, hogy másik két haveromnak meg van két S8-a és mindkettő hibátlan. Na mindegy, szerintem érted mit akarok mondani. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák