Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • monti0222w

    addikt

    válasz Mr.Grincs #11 üzenetére

    Teljes tévedésben élsz! Van egy X2 Pro-m, GG5 üveg elől hátul a kerete fém nagyon szép kék színe van, dupla aksi a töltés miatt ami 4000 mAh kapacítású, a tavaly elérhető legdurvább socc van benne, igaz nekem ebből is a legnagyobb kiosztás van 12/256 GB, 90 Hz-s képfrissítés, nagyon durván pörög! Egyébként meg vannak a youtube-n X2 Pro szétszedős videók, nézzél rájuk ha érdekel a téma! S igen, frissítik is, alig hogy megvettem jelzett hogy van frissítés amit telepítettem, március végére várunk egy nagyobbat, amiben lehet az Android főverzió frissítése lesz, illetve a Realme saját OS verziója is telepítve lesz. Indiában már egyébként elindult a hullám, szóval itt az euban is várható lesz.
    Szóval nem kellene látatlanban így nyilatkozni róla, mivel nem érdemlik meg, még a legalapabb teloikat is frissítik nemcsak a csúcs teloit.
    Olvasni kellene, most gondolj bele, itt az euban szeretnék megvetni a lábukat tök hivatalosan akkor szerinted ratyi anyagokat meg szar komponenseket építenek bele, s nem frissítik, most komolyan hol a ..szban tudnák így megvetni bárhol is a lábukat? :N

Új hozzászólás Aktív témák