Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Döglött Róka #38 üzenetére

    Az lehet, de visual studio, meg Revit alatt sajnos nagyon is erezheto. :(
    Direkt kirprobaltam biztonsagi frissitesek nelkul vs veluk. Hatalmas a kulonbseg sajnos. Azonos win verziok eseten a desktop gepen meresi hibahataron belul voltak a kulonbsegek (r7 1700). Tudom, hogy eleg ergya osszehasonlitas, mert az egyik oldalon harom mobilproci van, amibol egy u-s, es mind a harom masik generacio, az asztali meg, ugye, asztali, teljesen mas kavehaz, de az eredmeny akkor is az volt, hogy arra, amire en hasznalom, nagyon erezheto a kulonbseg. Biztonsagi pathcek nelkul meg nem fogok gepet hasznalni, plane munkara meg bankolasra, ezeket meg minden gepemen csinalom.
    Ami amugy meglepett, hogy chrome-ban siman plex nezes kozben is mekkora akkuido differencia van frissitesek elott-utan. Teljesitmenykulonbseg nem erzodik nyilvan, mert a kozott, hogy 10 vagy 15%-ra terheli valami a procit, nem fogsz erezni semmit, de akkuidoben erzodik.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák