Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    StSanya:

    A BERT teszttel már nagyjából megvagyok, még azzal küzdök, hogy két számot el tudjak úgy osztani, hogy legyen tizedes jegy. Azt gondolnátok, ez nem nagy dolog, de egy beágyazott rendszeren, ahol csak egy buta shelled van, már nem is olyan egyszerű. :DDD

    A nyitólap megbővül, lesznek normális csicsás folyamatjelzők, a Hlog és QLN térképek viszont nem lesznek benne a soron következő verzióban még.

    Felvettem a kapcsolatot a DMT készítőivel, de egyelőre elég halvány esélye van annak, hogy kapjak forrást vagy kijavítsák a szoftvert, hogy a sebességek is látszódjanak. Megpróbálom valami shell hekkel a lekérdezés elejére olyan formátumban beszúrni a két hiányzó sort, hogy a DMT bevegye, de ez megint csak nem garantált.

    Biztosra nem ígérek semmit, de ha a BERT-tel maradéktalanul elkészülök, és a nyitólapon is megy már minden, akkor jön a következő verzió.

    odorgg:

    Én most flasheltem vissza a sajátomat (már kb. 40-edjére) és hiba nélkül vissza lehet állni. A webes felület bejön a rajzszöges módszerrel, ahol ki lehet választani a gyári firmware-t? Ha igen, akkor a firmware nem jó amit vissza akarsz rá tölteni.

    headhunter:

    Teljesen jó a vonal, csak annyi a baj, hogy nincs ADSL2+-on. Frissítsd meg a 360T-del a legfrissebb gyári firmware-re. D-Link ftp oldalán megtalálod, asszem 200606-os a legfrissebb.

    Dzsekó:

    Már leírtam egyszer, hogy nem. Egyébként 360T-hez van újabb gyári, és még annál is újabb nem gyári (routertech-es) alternatív firmware. Azért nem ajánlgatom, mert ugyanúgy nem lehet semmit finomhangolni vele, mint a gyárival, viszont el lehet tolni a frissítést és nem is túl egyszerú.

    deter:

    Gyári szoftverre vissza tudsz állni? Nálam D1 hw ver van 321B-ből és itt is megy.

    stol:

    weben és telneten is root/admin

    Dchard

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák