Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CzGöbe

    tag

    válasz Hellwhatever #10 üzenetére

    Én a GCN-nél nem hallottam erről.
    Ezt sem hallottam, hogy most hűtik a kedélyeket, de túlgondolni sem szabad, -pedig sokan megteszik, elvileg hozzáértők is,- nem valószerű, hogy ugyanaz a kód fog futni mindenen, így pedig nem is lehetnek nagyon egyenlőek. Meg hát meg is kell tartani azért némi exkluzivitást a konzoloknak a PCkkel szemben. És zárt rendszeren futtatni sem ugyanolyan, mint PCn.
    Amikor pedig kiderülnek a tesztekből, hogy nagyon elrepültek a rózsaszín felhővel a fanboyok, akkor jön a pofáraesés, amit egy kicsit racionálisabb gondolkodással meg lehetett volna előzni. És ennek a reputációra gyakorlot hatásáról már ne is beszéljünk.
    (#12) tom_tol: Értékelem a viccet, de nem, semmi közöm Abuhoz és a véleményéhez, csak én már kinőttem abból, hogy nekem mindenből a legmenőbb, a legdrágább, a legnagyobb és legerősebb kelljen, sokkalta inkább más értékeket tartok fontosnak, így ha választani kell, a jelenlegi AMD szimpatikusabb számomra. És neked mi a véleményed?

    #Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

Új hozzászólás Aktív témák