Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    Hmmm. Nem tűnik rossz ötletnek a megoldás de én jobban örülnék annak ha nem öregednének ki ilyen hamar az eszközök.

    Mármint páromnak S8a van jelenleg és mostmár elkezdett panaszkodni, hogy nagyon lassú a teló és szeretne újat. Pedig próbálom neki kaarban tartani és nem is egy űbergeek akinek minden microsecundumnyi lag megakasztja a szemét. Pedig szerintem a hardwareben sok év lenne még egy átlag usernek csak hát updateről updatere egyre lassúbb.

    Engem borzalmasan bosszant, hogy mennyire pazarló ez az egész. 4 éves eszközről beszélünk az S8 esetén ami puszta izomerőben még mai napig kb hozza egy rPi szintjét amiből konkrét home servereket és media állomásokat fabrikálnak emberek, erre itt csináljunk belőle fényérzékelőt és mindenki örül, hogy milyen jó ötlet. Szerintem meg az lenne jó ötlet ha kényelmesen és gyorsan tudnák a szervízben cserélni benne az aksit (ami technológiájából fakadóan elhasználódik) és az OneUI nem lenne egy böszme bloatware szörnyeteg ami idővel csak rosszabb lesz és évek múlva is kényelmesen használható lenne a telefon. Ha nem lassúlt volna be akkor páromnak még évekig jó lenne az S8-al mert nem kell neki csitrillió megapixeles kamera, 3-4 különböző lencse meg 5G stb. Erre megy a "kukába" és jöhet az új mert egyszerűen már rossz használni. Bosszantó és pazarló :(((

Új hozzászólás Aktív témák