Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CabalX

    aktív tag

    válasz ReSeTer #6 üzenetére

    Én végignéztem az egész I/O-t - bár főként az új Android érdekelt, de kíváncsi voltam miket találtak ki.
    Amiket említettél azokon kívül, vagy részletezve azért ezek is új dolgok voltak:
    ART - lehet hogy eddig nem váltotta meg a világot, de most az lesz a default, a Dalvik nem lesz a továbbiakban az új verzióban, pár slide-on azért mutatták hogy hoz(hat) valamennyi gyorsulást ez a váltás.
    Az energiatakarékosság alatt pedig ne valami Stamina mode-ot érts, az is lehet kiegészítőnek, hanem az új "Project Volta"-val lehet elérni egy Nexus 5-ön akár a 90 percet (ez telefononként eltérhet azért majd szerintem).

    Szó esett az Android Extension Pack-ról ami GPU-s dolgokat tartalmazott (Tesszelláció, shaderek, textura tömörítés) - és az UT4-el demózták elvileg a Tegra K1-en.

    Biztonsági részről is volt szó azért... próbál a Google jobban ráfeküdni erre állítólag vesznek át dolgokat a Knoxból.

    Igen, főleg design váltás, finomítás, de a motorház fedél alatt is történtek változások.
    Én várom, de még odébb van mire az én telefonom megkapja, Nexust pedig nem veszek.

    Amin nagyot néztem az az Android One és annak követelményei - főleg az utolsót nem értem:
    - Dual Sim - ok, praktikus tud lenni
    - 4.5-es kijelző - a mai phabletek mérete mellett már átlagos
    - 100 USD alatti ár - mondták hova szánják, érthető
    - FM rádió - érdekes alapkövetelmény
    - SD Card - őőő, nem a Google volt aki a referencia telefonjaiban a SD kártyákat "kivezette" valamint az arra való írást a 4.4-gyel elég nagy mértékben korlátozta !?

Új hozzászólás Aktív témák