Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Én leginkább csak azt nem értem hova lett a kínaiak találékonységa...
    Eddig szó szerint lemásoltak mindent az iPhone-tól a kezdve a Lego-n át az elektromos autóig (holnapig lehetne sorolni) és kiadták azt x néven. Ha perelték őket akkor gyár bezár 2 hét múlva más néven kinyit és folyt köv.
    Itt meg töketlenkednek.
    Már rég legyárthattak volna x millió Huawei Mate 40-et csak épp mondjuk Huaweii néven vagy épp valami teljesen új névvel.
    1-2 szerződés hogy ez vette meg most meg az vette meg és kész. A telefon vehető, google tiltás nincs ellene Amerika meg kezdhet mindent elölről. Betiltják az újaat is? És akkor mivan kijön 3 új változattal aztán azok betiltása után meg 5-6 új verzióval amíg meg nem unják az amcsik hogy az egész világ Kína telefonjairól fog cikkezni...
    Valahogy pl a kamu Legoik a mai napig is virágzanak annak ellenére hogy pert nyert a Lego ellenük...
    Szóval én nem kicsit hiányolom most a töketlenséget meg leleményességet Kína oldaláról. Vagy esetleg úgy visszavágni az amcsiknak hogy az Kínának is fájdalmas legyen akár, csak sokkal kissebb mértékben.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák