Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz janeszgol #31 üzenetére

    Annyira versenyképes lehet egy Xiaomi vagy Oppo is. Ők is bent vannak már a szolgáltatóknál, van helyi boltjuk, és még olcsóbb is (Xiaomi, mert az Oppo sosem volt olcsó). Ráadásul ugyanaz a copy-paste kínai rendszer fut rajtuk szinte. Még amikor követtem ezeket jobban, jött az EMUI6 (vagy 8?) és pár nappal később megláttam az akkor legújabb MIUI changelogot, majdnem betűre ugyanaz volt benne :D Külsőleg is hasonlóan iOS koppintás. Nekem nem nagyon van olyan tőlük, amit ne tudna pótolni másik random kínai gyártó.

    Tigerclaw: Igen, ez a szomorú, hogy a választás ott csak látszat, mert a primary és a rendes is közvetett választás, nem az emberek szavaznak arra, akire akarnak.
    Nem big brothertől akarnak szabadulni, mert attól nem lehet. Az Apple azért, hogy jelen lehessen kínában, meg kell tegye ugyanúgy amit a kkp kér. Ki kell tiltania appokat az App Store-ból, és a felhasználók követése meg úgyse úgy megy hogy feltörik-e a telefont, hanem a rajta levő appokba van bejárása a pártnak, mint a Wechat, Alipay, Baidu. Viszont az iphone drága és mint olyan eléggé státusz szimbólum arrafelé. Külföldi márkás cucc és ezért menő. Nyilván nincs abszolút többségben az Apple, mert csak a városi, jobban kereső emberek engedhetik meg maguknak, de elég szép részesedése van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák