Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    válasz AuraSync #34 üzenetére

    "Nem vártam csodát."

    Hát azt nem is, de kajak pár óra hallgatás után elkezdett tőle fájni a fejem. :))
    Sajnos nem a mély hangtól, hanem a közép hang az ami szörnyen rossz "minőségű" legyen az akármilyen zene és az még külön rátesz egy lapáttal ha az ember online rádiót hallgat.
    Mintha valami régi szokol rádió lenne. :O
    De mindezt benti környezetben persze, lehet kint jobb a helyzet mert ott azért máshogy terjed a hang.
    A mély is igazából csak akkor kiemelkedő ha olyan zene szól ami kedvez a hangszórónak amúgy legtöbb esetben csak érezni a mélyet az asztalon, de hallani belőle nem sokat lehet.

    70%-on kezdtem el használni 7 órát bírt kb 50-60%-on tuc tuc zenével + rádió zenékkel.
    Nem értem miért kell eltúlozni az üzemidőt ilyen 20 órákkal...
    Mivel tesztelik Mozart zenével ahol nem is mozog a membrán? Vicc. :(((

    Szal inkább csak az vegye meg akinek a gyenge hangminőség nem probléma.

    Igaz be kell járatni a cuccot (egy cikk szerint) de sztem nem lesz akkora különbség, hogy egyből azt mondja rá az ember ez igen.

    De most őszintén mondjon valaki ennél jobb alternatívát ennyi pénzért...
    A JBL-ek magas hangja valamivel jobb, de ott nincs ennyi mély ennyi pénzért.
    Ha ennél mélyebb kell akkor a következő a JBL Boombox ami még használtan is 80k körül mozog meg az jóval nagyobb is az sem bír többet üzemidőre. (volt nekem anno)

    A 6 órás töltés meg egy vicc. Miért nem adtak hozzá egy rendes adaptert ami gyors feltolja?
    Tényleg ilyen szinten tart még csak a technika? Kajak 0-100%-ra a JBL Partybox 300-am előbb feltöltődik.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák