Hirdetés

2018. december 19., szerda

Gyorskeresés

(#1) wertigo1984

wertigo1984
(PH! addikt)

Hmm... ha az M7tol varja a fellendulest, akkor miert csak egy ket regioban dobja piacra? Teriteni kellene ha nem is az egesz vilagon, de biztos nalunk is lenne ra kereslet. Nem beszelve az arazasarol.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#2) Xaels válasza wertigo1984 (#1) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Olvasd el még egyszer a hírt. Amúgy ezek szerint az év végén lévő kisebb fellendülés nem tartott sokáig.

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#3) tom956ster

tom956ster
(fanatikus tag)

Micsoda idők voltak azok és micsoda mobilok??? A megapixel háború előtt és a péklapát méretű kijelző korszaka még a látóhatár szélén sem volt... áhítozva egy használt 9500-ra :D..... Na nem mintha most rossz lenne, csak ez így 7 év után nosztalgikus kicsit

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 4× 4gb Fury|ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#4) BloodRay

BloodRay
(PH! kedvence)

Remélem, hogy tényleg olyan ütős lesz az az M7, mert kár lenne a HTC-ért.

Egyébként meg gratulálok (An)Dante. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) RaveForce

RaveForce
(PH! kedvence)

Peter Chou, a HTC első embere tavaly nyáron még azt nyilatkozta, hogy a márkanév megtépázásának elkerülése miatt nem szeretnének olcsó mobilokat készíteni, ám idő közben ez a stratégiai pillér is megbillent. A legfrissebb információk szerint Kínában és a fejlődő országok piacain több olcsó okostelefonnal is ringbe száll a HTC, mely mennyiségi alapon biztosan bővülést hozhat.

nagyon úgytűnik, h már nem nagyon van stratégia se a gyártónál, csinálja ami éppen eszébe jut kétségbeesetten, így nehéz lesz... :U

(An)Dante: A tízezredik hír után egy újabb apró kis jubileum: pontosan hét évvel ezelőtt írtam az első hírt négy új BenQ-Siemens modellről. Ez pedig immáron a 12 808. hír tőlem.

GRAT! És köszönjük a munkádat. :R

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#6) raper

raper
(senior tag)

Tisztességes dolog figyelmeztetni a befektetőket, de annyira talán nem kellene saját magukról ilyen lehangoló előrejelzést adni.

(#7) PowerBuldog

PowerBuldog
(PH! kedvence)

De reklámokra, marketingre továbbra sem költenének többet. :U

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#8) Narxis

Narxis
(PH! nagyúr)

Lehet felvásárolja majd őket a Samsung.

(#9) wertigo1984 válasza Xaels (#2) üzenetére

wertigo1984
(PH! addikt)

Ok mostmar ertem.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#10) Bici

Bici
(PH! félisten)

Azt hiszem, ideje lenne öket is felvásárolni.
Samsung Sense?
Google Sense?
Huawei Sense?
iSense?
Nokia Sense? trollolo-lollololoooo :DDD
Itdoesntmake Sense.... :P

(#11) Dr.Anonymus

Dr.Anonymus
(PH! addikt)

Köszönjük (An)Dante! :R

(#12) adamssss válasza raper (#6) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)

Aranyos amit írsz, de ezt kötelező megtenni. :) ha azt nem mondanának semmit és aztán buknánam kb lehúzhatnák a rolót...

Andante: köszönjük. :R

(#13) stilo18

stilo18
(PH! addikt)

Sajnálom őket... Pedig voltak hírek, hogy a Droid DNA milyen kelendő, milyen jól fogy...

Az érzésem az eddigi infók alapján az, hogy az M7 se fogja megváltani a dolgokat, semmi extra nem lesz abban a telóban... :(

PSN ID: oO-STiLO-Oo#ps4 PRO# Galaxy S9+ Black

(#14) Athoss9 válasza Bici (#10) üzenetére

Athoss9
(lelkes újonc)

Samsung Sense :D

(#15) Angel1981

Angel1981
(PH! nagyúr)

Sajnálatos hír, szerintem nem érdemelnék meg.... :(

(#16) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Szerintem meg kell lépniük, hogy az alsóbb szegmenst elárasztják olcsódroidokkal, hogy legalább az átlagember ismerje a HTC-t, mint márkanevet, + a marketingjük nagyon szar. Olvastam, hogy a marketingvezetőket elbocsátották 1-2 hónapja, remélem, a befektetett energia és pénz megtérül idővel...

(#17) falijja

falijja
(őstag)

Hát ha a reklámok megint elmaradnak akkor tuti csőd.....

(#18) Márkosz

Márkosz
(tag)

(An)Dante köszönjük! :D

Remélem talpra áll a HTC! :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11

(#19) Lall

Lall
(PH! kedvence)

Androiddal jobban fogyna. ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#20) Bici válasza Athoss9 (#14) üzenetére

Bici
(PH! félisten)

Én inkább egy másik cég szárnyai alatt tudnám elképzelni a Sense-t, és a Beats Audio-t... pl. Motorola. :U

[ Szerkesztve ]

(#21) Crytec210 válasza Lall (#19) üzenetére

Crytec210
(PH! kedvence)

Eső után köpönyeg :F

Everybody lies.

(#22) ABal

ABal
(őstag)

Hú, van még lejjebb is? Ez már most úgy hangzik, mintha egy gödörből kiabálnának fel. Szomorú. Nem ártana egy éles stratégiaváltás vagy némi marketing.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23) Glenda válasza Lall (#19) üzenetére

Glenda
(PH! addikt)

Jaja, nézd meg a Samsungot! ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#24) daniel909

daniel909
(PH! addikt)

nagyon sajnálom őket, mert én szeretem a cuccaikat.

(#25) FET-MEN

FET-MEN
(PH! kedvence)

Szerintem közre játszik az is hogy nincs ütős alsókategória náluk.

Iphone 7

(#26) daniel909 válasza FET-MEN (#25) üzenetére

daniel909
(PH! addikt)

Desire C? szerintem az elég jól is néz ki. az a baj h sokan nem ismerik a márkát sajnos. mindig ugyanoda lyukadunk ki, a marketing hiányára. (nem értem erre ők maguk miért nem jönnek rá, mikor egyértelmű... lehet már nincs pénz marketingre... valamit pedig nagyon kéne már villantani ilyen szempontból)

(#27) Hina

Hina
(fanatikus tag)

Kicsit sajnálom a HTCt. ráadásul izgatja a fantáziám ez az új készülék.

AnDante:
Gratulálok a jubileumi eseményhez. Süti lesz?

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#28) nicu71

nicu71
(PH! addikt)

AnDante,gratulálok! :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#29) AMD Power

AMD Power
(Jómunkásember)

Sajnos ebbe a visszaesésbe nem kicsit belejátszott a HTC elbaltázott stratégiája. Nem lepődnék meg ha lassan lehúznák a rolót.

Xbox One X White Special Edition.

(#30) FET-MEN válasza daniel909 (#26) üzenetére

FET-MEN
(PH! kedvence)

Árban nem volt olyan olcsó

Iphone 7

(#31) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Már komolyan mondom kezdem sajnálni a HTC-t ,nem lenne jó ha csúnyán végeznék.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#32) jerry311

jerry311
(PH! nagyúr)

Jo volt, szep volt, siman beerte oket a tobbi gyarto, aztan mar nincs mivel kitunni a tomegbol.
Sok draga keszulekuk van, amit nem igazan vesznek valsagban. Igy nehez fenntartani ceget ha nincs bevetel csak all a penz a raktarkeszletben, mar ha van.
Meg aztan szoftverfrissites teren is elmaradnak.

https://www.facebook.com/RailwayRelay/

(#33) Bóti

Bóti
(senior tag)

Grat a jubileumhoz Andante! :)

Csóri HTC.. ez az ára annak, hogy nem "alacsonyodnak" le az alsó árkategóriába..
Sajnálom őket, de megérdemlik. Ha kidobnának egy 1 Ghz-es, armv7-es procival, 512 vagy 768 mb rammal szerelt gépet, 4.1-el, sense-el, és beats audio-val, akkor lehet, hogy sokan megfizetnének egy 5000 ft-os többletet, de amíg ilyen drága...

BERKERINGAT!

(#34) jerry311 válasza Bóti (#33) üzenetére

jerry311
(PH! nagyúr)

Van egy tippem, hogy a sense-hez kell a kraft is, kulnben nem eleg szep vagy akadozik...

https://www.facebook.com/RailwayRelay/

(#35) Bóti válasza jerry311 (#34) üzenetére

Bóti
(senior tag)

Szerintem annyira nem... :)
Desire C: 600 Mhz armv7, Sense-el... az egy dolog, hogy butított..

Na meg az árazás.. túl magas lovon ül a HTC, és nem akar leszállni róla szvsz..
A fentebb is említett Desire C: legolcsóbban 40k
Ugyanennyiért pl.: ZTE Blade 3, hogy csak egyet említsek a rengeteg közül...
Szóval megérdemli a HTC...
Szerintem , ha kiadnának egy 1 Ghz, esetleg 1,2 Ghz körüli procival fél giga rammal, 4" kijelzővel és mondjuk WVGA felbontással, beats audioval, sense-el, szerelt telefont, HTC minőségben (értsd: összeszerelés, prémium anyaghasználat, stb.), úgy vinnék mint a cukrot.
De azért lássuk be, nem mindenkinek van pénze 100.000 körüli telót venni (pl.: One S).

Szerk.: nézd meg pl. a hírt a Galaxy Fame-ről.. (igen, tudom, hogy csak HVGA és csak 3,5")
Egész korrekt kis gép lehet, ha jól árazzák, és az átlag usernek untig elég.

[ Szerkesztve ]

BERKERINGAT!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.