Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz twollah1976 #1 üzenetére

    Lehet azzal dobálózni, hogy lecsengett a tablet divat.

    Szerintem sem csengett ez le, siman csak aki akart maganak, annak mar van, telitodott a piac. Akinek meg mar van, az meg nem doglott be es boszen hasznalja azt, amit par eve megvett. Nekem pl. egy tobb mint 2 eves full kinai van (jo, abbol azert egy faszasabb cucc, 2GB ram, 1280x720, exynos3 porog benne (galaxy s3-ban volt ilyen). Azon kivul, hogy hulladekfos az akksija -mar ujkoraban is az volt- es emiatt naponta kell tolteni, meg mondjuk kethetente egyszer lefagy es meg kell nyomni a reset gombot rajta, azon kivul semmi nyugom nincs vele, es eszem agaban nincs lecserelni, amig ki nem nyiffan, vagy amig el nem kezd problemat okozni, hogy 4.2.x-en ragadtam (kizarolag bongeszesre hasznalom, igy egyelore ez nem tunik valos veszelynek). No meg amig pl. a samu csilliardokert kihoz iden egy olyan tabletet, ami szarabb annal, mint amit ket eve vettem, es minima ket- de inkabb haromszorosan van tularazva, annyira hulladek a bele, vagy amikor a T pontban varakozva elkezdek nyomogatni egy kiallitott masik samut, es a kepernyolapozas olyan akadozos rajta, mint a barom, akkor azert ne nagyon vagyjanak ra, hogy porogjenek a szamok, mert nem fognak.

Új hozzászólás Aktív témák