Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Bad Pritt #26 üzenetére

    Foglaljam össze neked? Hát jó.
    Kifejtetted nem tetszésedet, hogy miért szólalok fel ismét negatívan az Ubisofttal, és a játékaikkal kapcsolatban. És bármit írtam, akkor ellenérveket hoztál fel, kvázi védted a céget. Legyen szó a játékok minőségéről, a munkakörülményekről, a crunch-ról, a szexuális visszaélésekről. Mondván, minden cég ilyen. Majd amikor valaki ellenpéldákkal élt, az nem volt jó mert Japán, vagy mert nem elég nagy cég. És ezek mellett, annyit tudtál írni, hogy az Ubisoft sem szimpatikus. Ami valljuk be, ismerve a céget ért vádakat, édes kevés.
    Főleg annak tudatában, hogy a CDPR-t kevesebbért is, sokkal jobban elítéled, elítélted itt korábban.
    Védhetetlen cég az Ubi, számomra minden szempontból. Nem véletlenül özönlenek el onnan a fejlesztők.
    Szóval akkor kanyarodjunk is vissza az elejére, amikor úgy fogalmaztál "Úgy fikázod amúgy a Ubisoft játékait, mintha ez lenne a munkád".
    Én azért szólalok fel negatívan az Ubisoftot illetően mert szerintem ez egy rossz cég, gyenge (maximum közepes) játékokkal.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák