Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz .LnB #16 üzenetére

    A munkakörülmények mindenhol szarok ebben az iparágban, ez sajnos mára egy tök alapvető tény lett, cserébe Ancelt olyan sebességgel küldték el nyaralni, amire azelőtt és azóta sem volt példa. Előbb lécelt le, minthogy kikerült volna a hír róla a médiába. :D

    Én nem tudom, honnan veszed az infókat, hol látod azt, hogy elégedetlenek lennének. A Breakpointtal elégedetlenek voltak, nem is volt jó élmény, de még az sem érte el azt a shitstormot, mint más játékok az elmúlt években. A játékaikat veszik, elvannak velük ideig-óráig, akár még szeretik is, ha épp olyan a téma/körítés, vagy van valami gimmick, ami kiemeli az átlagból, mint a Legion bárki lehet főszereplő feature-je meg humora pl.

    Valahol azt érzem, hogy te csak a jó-rossz tengelyen tudod elhelyezni a játékokat, miközben a Ubi produktumaira tökéletesen illik a semmilyen vagy átlagos kifejezés. Valami kileng kicsit fölfelé (Valhalla) valami lefelé (Breakpoint), de egyik sem generál akkora visszhangot, mint a Cyberpunk, BF2042 negatív, vagy mondjuk a Last of Us 2 pozitív irányba.

    Ha valami miatt utálni akarod őket, akkor az NFT-s baromság miatt nyugodtan, ebben támogatlak. :D De amúgy tök őszinte leszek, eljutottunk az utóbbi években oda, hogy nincs igazán szimpatikus kiadó a piacon a nagyok közül, ami egy kicsit szomorú szerintem.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz .LnB #16 üzenetére

    2020-ról 21-re 49% zuhant a cég értéke, a "sikeressége" ellenére.

    Igaz, viszont ez egy rendkívül változékony piac, nézd meg, mekkorát mozog egy EA, CD Projekt, Activision értéke akár havi viszonylatokban is.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz .LnB #16 üzenetére

    "És a játékosok? A játékosok elégedetlenek." - Érdemes súlyozni ezt az alapvetést.

    Honnand tudod, hogy a játékosok elégedetlenek? A fórumokról.
    Minden játékos fórumozik? Nem.
    Minden játékos elégedetlen? Fogalmunk sincs mivel az elégedett ritkábban ad hangot ill elnyomja az elégedetlenkedő hang ami mindenképp erőszakosabb lesz mint az elégedett.

    Pl vegyük azt ami itt folyik, szerintem az extraction vállalható játék, semmi extra. Pár ember szintén élvezi rajtam kívül de nem írja le ide. A párbeszéd fő témája mégis hirtelen az lett hogy az ubisoft magába roskad és dögöljenek éhen mert valaki (te betoppant) hogy jaj de utálod őket.

    Tudtad hogy ez csak egy cég nem egy önálló entitás? Aki nem szeret ott dolgozni, az eljön. Aki nem szereti a termékeit, az meg nem veszi meg. (én pl AC4 óta nem játszottam a játékaival).

    Ez a fajta érzelgős hozzáállás elég cringe a fórumokon, miért jófelülni erre a vonatra? Ha egy fórumon ugatsz hogy jajderosszak a munkakörülmények xy cégnél attól még nem tettél semmit értük, csak ugatsz ;)

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • Иван

    őstag

    válasz .LnB #16 üzenetére

    > Mit nevezünk sikernek? Anyagilag sikeres volt a Far Cry 6, oké. Ez jó a cégnek.

    Más nem számít a cégnek. Ez pont olyan mint a COD fikázása minden évben, aztán még egy akkora csalódás mint a Vanguard is lazán az év legtöbbet eladott játéka lett.

    Erről ennyit.

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

  • Polllen

    nagyúr

    válasz .LnB #16 üzenetére

    "Anyagilag sikeres volt a Far Cry 6, oké. Ez jó a cégnek. És a játékosok? A játékosok elégedetlenek."

    Nagyon érdekes ellentmondás, hogy hogyan lehet anyagilag sikeres egy nagyon drága valami, ha a "játékosok elégedetlenek".

    2 főesetet tudok elképzelni:
    - annyi streamer van, mint csillag az égen, de a játékos nem nézte, hogy mit vesz -> user error
    (A BF, meg GTA remaster szerintem jól mutatja, hogy ez ma már kisebbség)

    - valakinek nem tetszett a játék, nem is vette meg, de a saját igényeiből valahogy a "játékosok elégedetlenek" lett. :N

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák