Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slukkica

    őstag

    Sok volt a fejtörés és probléma sokaknál. Így össze foglalom hogy én mit és hogyan csináltam.
    Azért kezdtem bele mert 11 GB helyem valami foglalta a miui stable global (8.2.5.0) amit sehogyan nem tudtam felszabadítani. Eddig ezen rom verzió megjelenése óta megelégedéssel használtam. Anno volt már ilyen az életemben. Szerencsére nem estem kétségbe mert egy ideje ismerem az android világát.

    Mivel új rom-ot készültem feltenni gondoltam megnézem ezt a Pixel Experience feelinget :)

    Nos mivel tudtam hogy ebben a formában nem nem fogok az eddig használt rendszert vissza tenni emiatt én dd linux parancsal mentettem adb-n keresztűl az adataimat. Ezt most nem részletezem.

    A lényegi rész. Beszereztem a szükséges dolgokat:

    1. TWRP -> [link] /twrp-3.2.1-0-land.img/
    2. Pixel Experience ROM -> XDA [link] -> Letölés [link] /PixelExperience_land-8.1.0-20171221-1211.zip/
    3. Patch_fix_call_OREO8.1.zip -> [link] /halk hívás ellen/
    4. Fix_call_BT_headset_Android_8.zip -> [link] /BT füles esetén/ Én még nem tettem fel!
    5. SuperSU-v2.82-201705271822.zip -> [link]

    Telepítés:
    1. TWRP be való bootolás. (ahogy ismered a metódust, van több féle)
    én így csináltam:
    adb reboot bootloader
    fastboot boot twrp-3.2.1-0-land.img

    utólag fel is flash-eltem
    2. Full wipe /Cache, dalvik-cache, system, data, internal storage/! Az utolsó a legfontosabb! TELJES ADATVESZTÉS!!
    2.5 A file-ok feljuttatása a telefonra:
    adb push [I]fileneve[/I] /sdcard/
    3. Flash:AZ előző bekezdés 2. 3. (4.) 5.-ös pontjai. A 4 is amennyiben szüsége van valkinek rá.
    4. Wipe cache és dalvik-cache
    5. Reboot!

    Hát ennyi.
    Tegnap tettem fel és azóta jól muzsikál :)

    [ Szerkesztve ]

    ₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

Új hozzászólás Aktív témák