Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz r3dsnake #24 üzenetére

    Az iPad jobb ha az ember használ speciálisabb appokat amelyek nem elérhetőek Android-ra (vagy elérhetőek csak sokkal gyengébb minőségben). Egyébként tartalomfogyasztásra már teljesen mindegy.

    Leírom a saját példámat, amikoris ezelőtt 3 évvel kellett egy navigálásra is alkalmas "jobbacska" kompakt tablet. iPad-ból volt a már akkor is elavult iPad Mini 4, amiből a GPS-el és nagyobb tárolóval szerelt változat brutális áron ment. Ezért vettem egy Galaxy Tab S2 8.0-t (a hasonló felszereltségű iPad-hoz képest kb. féláron), amivel azóta is teljesen elégetett vagyok (mostanában raktam rá LineageOS 16-ot, így szoftveresen is teljesen friss még mindig). Megjegyzem, hogy telefonból iPhone-om volt, úgyhogy sokkal logikusabb lett volna egy iPad, de egyszerűen az Apple ajánlatában nem létezett olyan ami nekem megfelelt volna.

    A cikkhez: Az S szériából vajon mostmár nem is terveznek 10" alatti modellt? Most még nem tervezem cserélni az S2-t, de talán 1-2 éven belül már megérik rá.
    Egy kb. 8.5", 15:10 / 16:10-es képarányú, szűk kávás, Jack-el felszerelt modellre vevő lennék, nem is kell bele csúcs hardver.

Új hozzászólás Aktív témák