Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Én jelenleg úgy vagyok vele, hogy kegyetlenül örülnék egy új Witcher trilógiának, ami legalább olyan színvonalú lesz, mint az előző... de...

    ...még emlékszem, mennyire vártam ugyanígy anno. a Cyberpunk 2077-et is, aztán amikor kijött, talán ha fél órát játszottam vele, azóta el sem volt indítva... már az sem érdekel, ha azóta kijavították, egyszerűen nem vagyok rá kíváncsi, pedig szeretem a Cyberpunk témát, de akkora volt a csalódás, hogy részemről soha többé nem akarok játszani vele.

    A CD Projekt RED-nek egyetlen esélye van, hogy visszaállítsák a renoméjukat: egy olyan Witcher trilógia, ami méltó az előzőnek a nevét viselni. Mert ha ez is csalódás lesz, akkor vége... ahogy a Blizzardnál a Diablo IV, úgy a CD Projektnél az új Witcher lesz az, ami meghatározza, veszek-e még több játékot tőlük, vagy sem.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák