Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz Ulkesh #26 üzenetére

    Mert már eljátszotta a bizalmát sok embernél. :)
    Pl én egy ideig szerettem a samsungot, aztán vettem egy omnia-t, bűn rossz volt. Vettem egy L700-at, egész jó volt. Majd Omnia HD(i8910hd), szintén bűnrossz volt. Többet inkább nem is kell samsung.
    Vagy pl. sokáig csak nokiáim voltak(6610-6600-n70-n73-n95-n82), és ahogy sorba vannak téve, olyan sorozatban csalódtam egyre jobban és jobban a nokia-ban, nagyon-nagy késztetés kellett(és kényszer, a fizikai qwerty miatt), hogy megvegyem az N97-et. És megint csalódtam.
    De viszont volt iphone 2g-m, jó volt, 3g-m is volt, szintén jó volt. Legközelebb 3GS lesz. Ami jó, azt miért váltsam le?
    Nemrég vettem Mac Mini-t, most adom el, mert szuper, és váltok Mac Pro-ra, mert a Mini gyenge volt.
    Pedig emlékszem rá tisztán, 3 éve szidtam az apple-t, mint a bokrot, mert max fórumokon olvasgattam utána, csak egy hibás ipod-al volt dolgom, az meg rossz volt. :B

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • >-48-<

    aktív tag

    válasz Ulkesh #26 üzenetére

    Mert jobb szakemberek dolgoznak a marketing rèszlegen. :-D
    Következetesebben építik az imàzsukat is a kezdetek óta.
    Raadasul csak a felso kategoriaba gyartanak ,ami azert konnyebbe teszi a helyzetuket.

    #27:
    Szerintem ez nem degradativ. Az emberek tobbsege erzesek es nem adatok alapjan vasarol. Igen, meg tud kulonboztetni ket keszuleket egymastol,de nem fog,mert azt ki sem probalja,amelyik nincsen hajpolva. Nem is beszelve a szubjektiv erzekelesrol. Ugyis azt fogja jobbnak erezni,amit meg AKAR venni. Keves az igazan tudatos vasarlo. De ez nem baj vagy hiba csak ezezert az egyik legzsirosabb szakma a reklam szakma. :)

    #!

Új hozzászólás Aktív témák