Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geri|

    aktív tag

    válasz >-48-< #17 üzenetére

    Offtopic-előre bocsátom-

    Drága jóember...

    Nem tudom, hogy neked mi a foglalkozásod, de hogy halvány lila segédfogalmad sincs arról, hogy mi az a marketing stratégia, abban biztos vagyok. Amennyiben mégis közgazdász vagy, esetleg szakirányú a végzettséged, mars vissza a könyvekhez a gyorsabbikból...
    Kérve könyörgök, hogy ne használjon mindenki olyan szavakat, hogy :

    "marketing stratégia"

    Ugyanis tényleg nem tudod, hogy mit jelent, meg mi az, amit az apple csinál. Amit csinál nem marketing stratégia. Tudományágak foglalkoznak azokkal a fogalmakkal, amiket Te abban a boldog tudatban használsz, hogy marhára jól hangzik, plusz olyan nagyon szakszónak tűnik és ha ilyet írok akkor tuti leoltom a másikat...Tudom, hogy ez csak egy sima fórum, meg nem publikáció, tudományos kutatás, de a cipész maradjon a kaptafánál. Ti IT-sok vitatkozzatok a sok kütyün meg ilyen olyan procin-meg hogy jó-e az oled vagy nem...
    Én sem dobálózom olyan fogalmakkal, amiket nem ismerek, szerintem te se tedd...
    De komolyan mondom, amikor olvasom, hogy hivatkoztok rá (marketing meg stratégia)... hát nem is tudom. Sírva kaparom a falat.
    Basszus még egyetemi tanárok- meg szakemberek vigyázva használnak egyes fogalmakat, te meg ezzel akarsz vitát nyeri, jobb híján...
    Kérve kérlek...ne! :)

    [ Szerkesztve ]

    LiveStrong

Új hozzászólás Aktív témák