Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Én is azt hiányolom a legjobban h nem esett szó a zenelejátszó szoftverekről.pedig szerintem az is nagyon fontos h milyen beállítások, kényelmi funkciók vannak meg úgy egyáltalán melyik kezelhető a legjobban melyik tudja a legtöbbet

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Atlantis #29 üzenetére

    Meg lehetett volna említeni, hogy a gyári fülesek hogyan viselkednek headsetként. Van-e távirányító rajtuk, észre lehet-e venni, hogy headsetről beszél az ember, mennyire tiszta a hang? A HPM-70 szerintem kész katasztrófa ebből a szempontból, a mikrofonja mindent érzékel, csak a beszédet nem, csak felvenni lehet vele a hívást, kezdeményezni nem, távirányításról ne is álmodj, ahhoz vegyél meg egy (nem olcsó) másik headsetet. Amúgyis rettenet az SE hangtárcsázása, a Nokia beszédfüggetlen megoldása messze jobb és kíváncsi lettem volna más márkák hogy oldják ezt meg.

    Szerintem viszont ezek nem fontosak MOST, mert itt a zenelejátszási képességekre vagyunk kíváncsiak és azokat ezek nem befolyásolják.Azzal meg nem értek egyet hogy a Walkmanek nagy háttérzajjal rendelkeznek legalábbis a W800 és a W850 biztos nem mert ezeken elég sokat hallgattam zenét mégha nem is az enyémek voltak.Nokiához mérten meg főleg nem sztem.Volt már jópár Nokiám és egyik sem jeleskedett zenében annyira bár azért rossz sem volt az igaz.De elég ha megnézed az N95öt még ott is nagy a háttérzaj nagyon sokan panaszkodnak erre sőt kiemelik hogy egy komoly Sennheiser fülessel még jobban kijön ez a jelenség sajnos.

    Én továbbra is csak a zenelejátszó szoftverek értékelését hiányolom hiszen fülesből ha nagyon akarom mindegyikhez szerezhetek profit de a szoftver az változtathatatlan.Viszont a zenetelóknál sztem nagyon fontos hogy mit kapsz a csomagban mekkora memkarit meg milyen fülest mert az emberek nagy része úgysem cseréli le.

    [Szerkesztve]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Atlantis #44 üzenetére

    oké fontos, csak én tényleg egy olyan tesztre gondoltam ahol csak és kizárólag a zenei képességek döntenek az sem érdekes ha hívás közben 10x megszakad ha szépen szól.ezt persze most nagyon sarkosan fogalmaztam meg.lényeg a lényeg: mind a ketten jópár dolgot hiányolunk a tesztből!

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák