Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaviD202

    aktív tag

    válasz mrlujoak #50 üzenetére

    üdv
    Már említettem korábban, hogy egy Sennehiser CX300-as fülesem van. Tökéletesen illeszkedik a fülembe és maximálisan kizárja a külvilág zajait, ugyhogy ezzel nincs probléma. Én disco/techno zenét halgatok amiben fontos az erős basszus. Direkt ezért vettem ilyen ''agybadugós'' stílusú fülest mert ez a sony sorozatban nagyon bevált. Namármost rádugtam a gépemre és ott szépen belőttem az EQ-t meg mindent és ott nagyon jól szól. Sárba alázza a sony HPM-70ét ami hamar betorzít, a CX300 meg csak döng és tisztán szól. Ami viszont nagyon meglepett hogy az öcsém 3000 forintos 128megabájtos telstar mp3lejátszójában DDB EQban erősebb a basszus mint az én Nokia N73amban maxra vitt EQban. Kipróbáltam az LCG junkeboxot az sem ad neki erőt. Ezért gondoltam h lehet h a Popport-jack átalakító huzza le vagy nemtudom. Ki kéne próbálnom egy Jackes nokiát (pl esetünkben egy N91et) hátha az jobb. Design-re külömben is jobban bejön mint a 73as csakhát kicsi kijelző, kicsi kamera, gyengébb akksi. N95re meg sajnos nincs keret :( A 6290 viszont nem tünik rossznak

  • _seth_

    veterán

    válasz mrlujoak #50 üzenetére

    Most őszintén: te hordasz magaddal hifit vagy bt hangfalat? Mi értelme lenne?

    Ez olyan mintha pl kispolski teszten a széria után kipróbálnák az 500 lovas bmw motors gyorsulási kispolákot majd ezután mondanának véleményt a szériáról... remélem érted mire próbálok rámutatni :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák