Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz Atlantis #26 üzenetére

    Ebben van valami. Az számomra elég másodlagos, hogy milyen jól szól kihangosítva a telóm. Elvégre ha az lenne a fontos akkor egy Hifit vennék. :B

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz Atlantis #26 üzenetére

    A teszt végén Bog leírja, ami sz.tem is igaz, h. teljesen mindegy, milyen telefonon hallgatod a zenét, ha van egy jó fül-/fejhallgatód. Ezért nem gond, h. egy ilyen nagy méretű Sennheiser fejhallgatóval tesztelték a telefonokat.

    Az tény, h. szegény Alcatelt és Motorolát :) nem kellett volna kiejteni, ill. lehetett volna részletesebb is a teszt.

    Samsung Galaxy A54

  • _seth_

    veterán

    válasz Atlantis #26 üzenetére

    Alcatel: aki zenelejátszásra akarja használni vesz bele memóriakártyát szerintem ez ma már alap... megveszed a telót veszed mellé a mem karit (egyébként az alcatelekhez nem adnak gyárilag? csak kérdés mert mintha lett volna olyan alcatel amit 256-os kártyával szerelnek). szal memkarit vesz bele az ember és kész probléma megoldva de ennyi ''tesztelő'' nem volt képes egy vacak kártyát összekaparni vhonnan, szerintem mindenki úgy rak zenét a telójára, hogy a memkarira másol.. gondolom a többi telóra sem infra/bt segítségével ment rá így ezt a részt nem értem igazán na meg ki másol pl komplett albumokat infrán/bt-n? Max kártyára lehet...

    Motorola: 192 kbps felett nem szeretik a zenét, ez van most lehet szörnyülködni, hogy fuu de gáz vagy fel lehet fogni a tényeket és csinálni egy sokat mondok: 5 perces átkonvertálást és már megy is...

    Füles: egyetértek... asszem még tegnap írtam egy hsz-t ide de nagyon lehúzósra sikerült így el sem küldtem de kb olyasmi volt benne mint amiket te írtál csak nem ilyen lájtosan megfogalmazva :) Ilyen nagy fülessel én még nem sok embert láttam utcán ha mégis akkor max a piacos 1500 forintossal aminek a végén walkman van (nem mobil :) ). Én első körben az összeset leteszteltem volna a gyári fülesével majd jöhetett volna egy jobb fülessel de csakis olyannal aminek értelme is van... (motorolákat már teszteltem több fülessel, több szempont alapján, még egy mp3 lejátszót is bevontam a tesztbe, xy oldalon el is lehet olvasni na persze én csak szórakozásból csináltam és nem is lett 100%-os de amit meg akartam csinálni azt meg is csináltam nem voltak gondok semmivel sem.).

    Kihangosított zene rész tetszett mert le van írva a tesztben, hogy nem fontos túlzottan (igaz is) majd a végén a ''győztes'' pont ennek köszönheti első helyét :D

    Na jó nem írom tovább mert már így is hosszú lett, a teszt címe nagyon bíztató volt és örültem is neki mert pár hónap és telefont akarok cserélni de ezzel nem lettem okosabb de legalább a tesztelők jól szórakoztak! Ebben a rohanó világban ez is fontos :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • czipaocsi

    aktív tag

    válasz Atlantis #26 üzenetére

    ''Igazán választhattatok volna valami utcán használhatóbb fülest is a gyári mellé. Pl.: cx300. Nem sok embert láttam még ilyen nagy fülessel utcán futkozni, márpedig telenonnal jó esetben nem otthon hallgat zenét az ember.''

    minden, egy adott készülék zenei mivoltát minősíteni kívánó teszt alapkövetelménye az, hogy ne a rendszer többi eleme legyen a szűk keresztmetszet! egy alacsonyabb kategórájú füllhalgató (cx300) esetén a hibák nem biztos h előjönnek, bár tény h jelen esetben pl ez a modell relevánsabb lett volna, de itt a vasak hangja közti különbség meghatározása volt a cél, amit csak így lehet, jó minőségű fejhallhgatóval, amit persze még ezek a ''gyenge'' telefonok is képesek normálisan meghajtani értelme nem lett volna egy HD650-esnek, de az 555, ha jól emlékszem, vagy 515 még pont a megfelelő kategória (magánvélemény: az én HD 595-ösömet élvezhető módon eddig egyetlen egy telefon sem volt képes megszólaltatni, pedig nem a rosszabbik fajtából válogattam: W800, W850, W950, K800, N73, N91, ide már mindegyik kevés)

    minden másban (rádió, kezelhetőség stb...) igazad van, kellene ilyen összehasonlítás

    Róma... Gondolák...

Új hozzászólás Aktív témák