Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    Én még tavaly decemberben a T-mobile-nál vettem egyet a páromnak..sajnos :( Ez igazából egy teljesen alsókategóriás telefon, miért is? Mert minden multimédiás képessége a 100kb-os adatkorlát végett HASZNÁLHATATLAN!
    - nem csak a zenékre van 100 kb-os határ, hanem MINDENRE! Képek, zene, video, játékok, mms....Bárhogy is próbál az ember többet belepréselni, kábelen, infrán, teljesen mindegy, a teló NEM KEZEL ÉS NEM IS FOGAD 100 kb-nál nagyobb fájlokat. Az infra még az ösrégi szabványú, ami csak névjegyet kezel, pc-vel progival igaz szóba áll, nade ez nem teljes értékü adatcsere. Hogy jól szól? Ehh...Ez most ugye vicc volt? Szörnyen torzít, midinél még csak csak elviselhetö, de egy 10 mp-es 64kbp -es mp3 iszonyatosan torzít. Ebben nem értek egyet a tesztelövel. A kijelzö nem kapcsol ki ha merül a telefon, nálatok valami sw hibás cucc lehetett, másrészt ennek semmi értelme se lenne....egyszóval ez sem igaz. Így átolvasva rá lehet jönni, hogy ez egy nagyon nagy megkötésekkel megáldott, igazi ÁTVERÖS telefon! Az meg nem érv, hogy akkor nem kell használni! Igenis ha rá van írva a dobozra hogy MP3 Ringtone, Video Recorder meg ilyenek, akkor ne legyen 100kb-os, szinte nevetséges ''határ''...így nem lehet 1 darab normális mp3-at rakni a telóba, mert vagy a kevés bitráta vagy 3-4 másodperc az egész cucc....Videózni sem lehet 100kb fölé....Az infra meg...áh....midnent összevetve: NE VEGYETEK ILYET mert nagyon nagyot fogtok benne csalódni!!! 1 hete vettem a páromnak egy 6101-es Nokiát....azon van normális infra és nincs nevetséges 100kb-os adatkorlát. A Samsungot meg nagyon gyorsan eladtuk :)

Új hozzászólás Aktív témák