Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mark83bp

    tag

    hááát..én bevallom csalódtam..pedig már készültem,hogy a 2 éves sharpomat(v903) talán lecserélem.. de ez bukta.. nagy..és? nekem elmenne.. de amiket nézek azokban ''gagyi''.. a zenéje vacak(a sharpnak stereo hangszorói vannak), a képei..hát.. lincseljetek..de sztem a nokia ezzel csak a k750 szinvonalat érte (végre) el... max megközeliti a piacvezető sharp v903 és samsung p850-et..pedig ezek mind 2 évesek.. az optikai zoom.. hát az enyémben is van..és nem szemcsésedik és sötétül a kép..mint itt.. aláirom a videója momentán a legjobb(bár én is 30fps-el de 320*240-ben veszek fel).. de azért nem kamera..ehhez még kell 1-2 év..de alakul.. persze lehet hogy csak a mostani képek sikerültek rosszul...bár én külföldi forumon is sok ''fikázást'' hallottam..
    jo lenne ez..de elrontották azzal ,hogy mint 1 istent harangoztak be(anno N90nél is..és a kis k750 alázta)
    ui: a TV-s megoldás meg 2 éve létezik(én is nyomattam..)

    [Szerkesztve]

    Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

Új hozzászólás Aktív témák