Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malory

    tag

    No, én nagy Nokia párti vagyok ezt előre leszögezem, úgyhogy tekinthetitek ezt SZVSZ-nek is DE:

    Az új Symbis telókon (N95) megoldották a diktafont és az ébresztést is alapszoftverrel, szal ez számomra hihetetlen... nem biztos, hogy a biznisz júzer szoftverek felpakolásával foglalkozik, úgyhogy ezért valóban nagy-nagy-nagy fekete pont jár. Bár én pont a szoftverpakolgatós fajta vagyok...

    A sztereó BT szerintem is felesleges, ha kell, vegyen az ember multimédiás telót. Szal abszolút egyetértek a teszttel, csakhát ez a diktafon... Ez akkora butaság, hogy dedikált gomb mellé szar szoftveres háttér... Bog, Azt a gombot nem lehet esetleg paraméterezni? ezt még mindig nem hiszem el...

    Szerintem vagy kamera, vagy üzleti telefon, de ez már csak az én véleményem. ami pedig a file megosztásos szerveres dokumentumszerkesztős dolgot illeti, szerintem a Symbian pont erre való, hogy ilyen programokat szerkesszenek.

    Nah, ennyi - az ára meg pillanatok alatt (kb. április-május) olyan szinten lesz, hogy valóban elterjedhet, de nagyon és a billentyűzet N95-ös kiosztása meg szerintem nem véletlen. Ez kérlek, egy N95 business és elérhető kategóriában.

    A készenléti idő kiemelten jó!!! Engem majdnem megygyőzött, de az apróságok...

    Bog, régen ''hallottalak'' már így nyilatkozni telóról :D

Új hozzászólás Aktív témák