Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skipqer

    tag

    válasz Bog #15 üzenetére

    Ha nem tudja normálisan megoldani inkább ne is legyen benne az kevésbé idegesítő, mint éveken kereszül ugyan azokat a nevetséges hibákat látni... Ha nincs benne ébresztő meg diktafon, de leírják, hogy itt és itt meg lehet venni, sokkal korrektebb, vagy meddig tartana pl. megvenni 1-1 ilyen szoftver jogait és beépíteni egyből, ha már írni nem tudnak megfelelőt...

    Ugyan ez a helyzet a kamerával is, ha már tesznek bele valamit, akkor ilyen áraknál már simán lehetne használható is... Az üzleti felhasználás terén is elég különböző igények vannak, nekem pl. pár hete nagyon hasznos volt, hogy normális minőségben (olvashatóan) le fudtam fotózni pár dokumentumot, amnek részeit otthon kellett feldolgoznom. Mindezt egy 2MP-es AF-os P990-nel, AF nélkül csak idegeskedtem volna, hogy minek van benne kamera amikor használni nem lehet semmire...

    Memória kártya kihagyása normális lépés. Minden új készülék után megy a gyűjtő dobozba egy-egy 32-64MB-os kari... Van már kb. egy maréknyi, legalább 1GB kapacitás de az életben nem fogom felhasználni sehol, mert külön külön kevés. Engem kifejezetten idegesít, hogy nem tudom mire használni... Anno amikor a P900-ban volt szabadon jó esetben 10-12MB belső memória, nagyon jól jött a 32-es kari, na de ma... Pár fénykép vagy office dokumentum és tele van.

Új hozzászólás Aktív témák