Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Szerintem pedig az is hülye aki azért szid egy telefont mert az van ráírva h Nokia meg az is hülye aki csak azért veszi meg mert rá van írva h Nokia.az én személyes véleményem az h alsó és középkategóriában nagyon nem érdemes Nokiát venni mert a Samsung és az SE agyonveri a hasonló árú telóival de a sok gyengeelméjűnek tényleg elég h ott a bűvös szó:NOKIA! :U
    A középkategória felső részében és a felsőkategóriában viszont a Nokia a legerősebb(a többi gyártónak is van pár jó telója azért)például az N95 a ma kapható legjobb telefon minden hibájával együtt(slide igénytelen, kamera még a K800 szintjén sincs ,gyenge készenléti idő).Én is ezt vettem volna ha nem cseszik el a kamerát... így maradt a k800.De itt van a 2 új 6500 meg luxuskategóriában a Luna.meg az a bizonyos N82(ha jól emlékszem ez lesz).na ezek fölényesen a legjobbak leszenek a saját kategóriájukban szerintem.Nem volt olyan bődületesen sok telefonom eddig de 7 év alatt azért volt kb 22-23 telóm viszonyítási alapnak azért ez is elég. semennyire sem vagyok egyik márkához sem hűséges de a listát a Nokia és az SE vezeti(9 Nokia és 7 SE).De ha holnap mondjuk az Alcatel kiadna egy olyan telót ami aztán tényleg ver mindent nem érdekelne h az van ráírva h Alcatel...
    Itt sokszor olvasok nagyon elfogult véleményeket hol SE-párti hol Nokia-párti emberkéktől akik elképesztően elvakultan védik a saját gyártójuk készülékeit, csak nem értem h ez nekik miért jó?? :(
    Nem baj ha vki kijelenti h én Nokiás vagyok és csak azt veszek(vagy SE-t) de akkor tegye hozzá h elismerem a hibáit de én meg tudok barátkozni vele és nekem ez a legjobb választás.

    Az S40ről meg annyit h az SE menüje után szerintem is a legjobb még mindig.valóban ráférne egy felújítás de még így is veri pl az új Samu menüt is amiről viszont el kell mondani h tényleg roppant szép.de ahogy láttuk egy kis ''optikai tuninggal''az S40 is tud úgy kinézni mint az...tény h vannak hibái de a többinek is van.

    Ezek után ki merem jelenteni h ez a teló viszont hulladék, bár elismerem h egy szűk vásárlói körnek ez a legjobb választás.De ezt a telót az esetek minimum 80%-ban az fogja eladni h rá van írva Nokia! :((

    [Szerkesztve]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák