Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Kalandor #114 üzenetére

    Az S40-nek megvannak a maga előnyei. Egy szőke titkárnő is elboldogul vele alapszinten. Én nem utálom annyira, mint a szerző, bár talán nem véletlen, hogy állítólag a 6500-ban már az új verzió lesz.
    Tökéleteset még senki sem alkotott. De lehetne példát venni:
    - a SE fülekre bontott telefonkönyve simán a legjobb
    - nekem a naptár is ott a jobb (mióta van ismétlődés)
    - a SE az események menüt is jobban oldotta meg, ha üzenet jön, akkor rögtön látom, hogy kitől
    - az új SE cuccokban a menürendszer skinezése olyan fokú, hogy a menüstruktúrára is kiterjed
    - a Samu BlackUI megjegyzi az utoljára használt menüpontokat
    - a Samu képnézegetőjében a hangerőgombokkal zoomolsz - ez máshol is így van, de most csak ez jutott eszembe
    - a win mobile rendszerű telefonok névkeresője egyelőre verhetetlen - ezt miért nem lehet iplementálni oprendszer nélküli mobilba?
    - a t9-nél fényévekkel jobb a motorola itap: magától tanul, és a háttérből segít
    - az lg-nél mátrixszerű menü van, az almenüpontoknál is tudsz főmenűket lapozni
    . az S40 alá betolt java alapú emailkliens sebessége nem éppen villám, miért nem lehet nativa klienset írni alá
    - az S40 adatkapcsolati beállításainak kézi konfigurálása horror

    nem QVGA kijelzőn az S40 egyszerűen ronda, mert összetorlódnak a betűk, ahol viszont van hely (almenüpontok listás nézete), ott pazarolnak vele.

    Fentiek mellett nekem személy szerint nincs bajom az S40-nel, csak ne állítsuk már úgy be, mintha az lenne az isten.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák