Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Carpio #94 üzenetére

    Ez szerintem nem igaz. Ha csak telefonálni kell a telefon, akkor miért költenél egy Bluetooth-os, memóriakártyás, megapixel fölötti kamerás mobilra? Akkor vegyél valami abszolút low-end gépet, vagy egy új akkut a régi mobilodba.
    A mai telefonok sok multimédiás feladatot is ellátnak, amikhez kell egy normális kijelző. A 3110-ének nem csak a felbontása, de a minősége és a képfrissítése is vacak.
    Ja: a gyerek persze, hogy N95-ért fog könyörögni, de nem emiatt a cikk miatt. Ez a cikk arról szól, hogy technikai paraméterek tekintetében jobb mobilok is vannak ennyi pénzért, lehet vele vitatkozni, de ez tény. Persze aki akarja, az vegye meg a Nokiát, szíve joga - őt úgysem fogja ettől eltántorítani a cikkem.
    (ezt írta le blueMerle is, #99 :) )

    S40-el kapcsolatban nem fogjuk tudni meggyőzni egymást. Szerintem nagyon komoly hiányosságai vannak funkcionalitás és kezelhetőség terén, alapvetően jól felépített, viszont néha elég nehezen átlátható a kis kijelzőkhöz tervezett GUI miatt. Ok, skinezhető, tök jó, de gyárilag akkor sincs normális skin az alsókategóriás modelleken (ellenben a divattelókon rengeteg általam szépnek ítélt figyel, röhej, hogy ez is ártól függ). Egy Motomenünél mondjuk szerintem is fényévekkel jobb az S40.

    (zárójelben: BlackUI a szó szoros értelmébe véve nem skinezhető, de beállíthatsz menüháttérnek bármilyen képet, te állítod be az átlátszóságot, állíthatsz a betűszínen/méreten, mindenen. Ez is ugyanolyan jó megoldás, kicsit szöszmötölősebb, de legalább nem kell skineket töltögetned. Persze ez csak az én véleményem! ;) )

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák